Нові технологічні рішення в екологічному будівництві – будинок зі сміття Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.11.2016 17:56 · Розділ: Нові технології

Про екологічні будинки ви, напевно, вже неодноразово чули. А ось будинки, збудовані із сміття - це новинка. До речі, щось в такій новинці є абсолютно розумного: щорічно викидаються, хороняться, спалюються сотні і тисячі тон сміття, яким можна дати другий шанс. В європейських країнах, розбираючи старі будівлі, викидаються старі вікна, двері, вагонка. Можна, звичайно, ці будівельні матеріали переробити, а можна спробувати з них збудувати щось нове.
Так ось, питання утилізації відходів вирішено в Японії. Японці славляться своєю любов'ю до природи, а тепер вони дякують їй на свій лад, будуючи екологічні будинки зі сміття. Як приклад, невеличкий будиночок в маленькому місті Камікацу, який збудований повністю із будівельних відходів. Дизайн, правда, такого будинку не з'явився на рівному місті - його розробляли архітектори. Одним із архітекторів є компанія NAP, яка, вочевидь, взялась за це будівництво, щоб набути собі цілком заслуженої слави.

Робота цих дизайнерів отримала премію в 2016 році за найкращу будівлю, яка повністю збудована із сміття, що повинно було б переробитись. Будівля повністю відповідає концепту міста - вона виглядає досить сучасно і цікаво. Туристам буде що розглядати не тільки зовні, але і всередині. На фото зображено як доречно використовуються старі віконні рами, вмонтовані в стіни в декілька шарів. В місті зі сміття збудований не тільки цей будинок: більше 80% будівництва виконується саме із вторинних будівельних матеріалів, яких треба було переробити.
В цьому красивому будиночку є бар, пивоварня, а також жилі приміщення. Сучасною є і система опалення.

До слова, smartclimate.com.ua - сайт, на якому можна знайти все необхідне для того, щоб збудувати досконалу, а головне, економічну систему опалення в будинку чи квартирі.

Будинок став справжньою гордістю містечка і став причиною припливу екотуристів.

Джерело: http://pobudovano.com.ua/news/ekologichni-problemi-zberigannya-ta-utilizatsii-vidkhodiv-virishit-bud

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.