Чому знецінюється нафта? Автор: Anastasia · Опубліковано: 17.11.2016 14:36 · Розділ: Економіка

Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.

Геологічна служба США повідомляє, що в американському штаті Техас знайшли найбільше родовище нафти. Запаси цього родовища в 3 рази більші за ресурси формації Bakken-Three Forks, які були виявлені у 2013 році. За попередніми підрахунками там знаходиться приблизно 20 млрд барелів нафти, 16 трлн кубометрів природного газу і 1.6 млрд барелів газового конденсату. Такі величезні показники роблять цей басейн найбільшим за всю історію США.

На додачу, США імпортують багато палива для забезпечення енергетичної незалежності та стабільності економічної ситуації. Наприклад, минулого тижня аналітики очікували збільшення на 1.5 млн, натомість, запаси збільшилися на 5.3 млн. В основному, коливання показників зумовлено обсягом імпорту, який за останні місяці невпинно зростає. Внаслідок таких змін ціни на світових біржах продовжують падати: ф’ючерси марок Brent та WTI подешевшали на 7 центів.

У середу після зустрічі Президента Венесуели Ніколаса Мадуро із генеральним секретарем ОПЕК Мухаммедом Баркіндо представники країн нафтового картелю заявили, що готові укладати безпрецедентні угоди, щодо скорочення видобутків заради підтримання ринкових цін.

Таким чином, можна зробити припущення, що у найближчі роки нафта буде залишатися стабільним енергоносієм для цілого світу. За даними аналітиків попит на неї зросте аж у 2040, коли викопне паливо поступово почне вичерпувати свої ресурси.

На український ринок такі зміни не впливають, тому ціна на нафтопродукти для звиклих споживачів має залишитися без змін. Між іншим, 17 листопада в Одесі відбувся вихід судна «Іскатель», яке буде проводити науково-дослідні роботи із пошуку родовищ нафти й газу у Чорному морі. Це, на даний момент, єдине в Україні судно, яке має сучасне технічне забезпечення для проведення робіт такого виду.

Варто зазначити, що південний регіон нашої держави нині є найменш досліджуваним, а тому й найбільш перспективним. Площа Чорного моря, зокрема його шельф, досліджена лише на 4%.

Джерело: http://www.epravda.com.ua/news/2016/11/16/611370/

Інші новини розділу

 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.


 • Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра

  Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра · Марина Левицкая · 13.06.2016 17:00

  Хто цікавився умовами отримання кредитів в українських банках знає, що сьогодні є можливість отримати до 50 тис. гривень без будь-яких довідок. Єдине, що вимагає банківська установа – це паспорт та ідентифікаційний код.


 • Як відкрити власний ресторан?

  Як відкрити власний ресторан? · Марина Левицкая · 01.06.2016 11:20

  Якщо ви замислювалися над відкриттям власної справи, то напевно подумки перебирали ті області, в яких буде цікаво вести бізнес. Не останнє місце займає й прибуток. Сьогодні ми поговоримо про відкриття ресторанного бізнесу, який має багато тонкощів та нюансів.