Як студенту розподілити власний час Автор: Anastasia · Опубліковано: 15.11.2016 16:42 · Розділ: Життя

Для середньостатистичного українського студента, який, щоб забезпечити своє комфортне існування, має і навчатися, і працювати, назріла величезна проблема: ефективний розподіл власного часу. Керування вільними хвилинами - це надзвичайно корисна звичка, яку потрібно у собі виховувати роками, - кажуть таймменеджери. Однак існує декілька простих порад, які допомагають збалансувати день.

Намагайся пришвидшити ”механічну” роботу. Прибирання, похід за продуктами, телефонні розмови, написання робіт – все це можна робити швидко. Наприклад, домашні обов’язки розподілити між спів-мешканцями, а написання дипломних та курсових робіт доручити досвідченим людям, які зроблять все грамотно і швидко http://nauka-center.com.ua/

Заведи щоденник. На перший погляд, ця абсолютно марнотратна справа насправді відкриває перед нами двері до часоаналізу. Для початку можна записувати дії або справи, які займають у вас більше 20 хвилин. Раціоналізм буде видно вже наприкінці тижня, коли хронометраж щоденника буде підрахований.

Визнач що “краде” твій час. Інтернет та телефонні розмови – потрібно вирішити, скільки часу приділити на день для цих речей. Час забирає також дорога, корки та черги. На цей випадок потрібно скласти коротенький список корисних справ, які можна робити в такі моменти. Навіть читання книжок або вивчення іноземних слів є корисною справою.

Став обмеження для себе. Ключовий етап у формуванні власного графіку – слово "ні". Більшість людей за своєю сутністю не вміють відмовляти ні собі, ні своїм близьким. Потрібно навчитися не брати слухавку, коли працюєш над важливими справами. Добре допомагає обмеження в соціальних мережах, що забирають дуже багато особистого часу, який можна використати з користю: вчити іноземні слова, читати книгу чи, врешті-решт, зробити гімнастику.

Плануй свій день. Так, багато скажуть, що це неможливо в сучасних умовах, але чітка постановка завдань і цілей мусить бути і в студента. До прикладу, просте завдання: не запізнюватися на заняття. Для багатьох ця велика проблема є багаторічним часопоглиначем. Корисним вмінням стане звичка не братися за нові справи, поки не завершиш старих, – також корисний маркер для тих, хто любить все і одразу.

Джерело: http://gazeta.ua/articles/life/_ak-navchitisya-planuvati-svij-chas-i-vse-vstigati/545447

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.