Як стати «своїм» в гуртожитку? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 12.11.2016 06:13 · Розділ: Освіта

Про життя студентів, в тому числі і в гуртожитку, існує багато різноманітних історій. Нерідко, наслухавшись їх, батьки не хочуть відпускати туди своїх дітей. Але не варто боятися - адже не дарма кажуть, що один з кращих уроків, які нам викладає життя - це проживання в «общазі».


Життя в гуртожитку - це, можна сказати, вступний етап перед самостійним життям. Але як впоратися з ним тільки що прибувшому в гуртожиток вчорашньому школяреві, адже на шляху до самостійності студент може зіткнутися з такими «супер-лиходіями» як Готування, Прибирання, Прання, а також найнебезпечнішим з них - Миття Посуду. Варто відзначити, що здолати їх з першого разу зможе не кожен.

Отже, перш за все абітурієнтові потрібно підготуватися морально - кілька років він буде жити з поки що незнайомими йому людьми. Перший і найважливіший етап адаптації в гуртожитку - це перебороти бажання виїхати звідти. Не секрет що гуртожиток, як може здатися на перший погляд, має не найкращими умовами для проживання. Але не варто до цього ставитися настільки болісно - є й інша сторона медалі. Ви, разом з такими ж «першопоселенцями», можете обжити кімнату і зробити її затишною і комфортною для вас. Наприклад, збираючи необхідні речі для гуртожитку захопіть будь-якої звичний для вас домашній предмет. Це може бути рамка з фотографією або плакат з улюбленим актором або спортсменом. Простіше сказати, самі робіть свій куточок зручним і затишним для себе - це допоможе перебороти перший, цілком нормальний страх, обживання нового місця.

Комунікабельність і простота

Погодьтеся, що складно уявити життя в общазі без спілкування, де кожен живе у своєму закритому від сторонніх очей світі. Якщо судити просто вона нагадує життя в комунальній квартирі: немає нічого не звичайного в тому, що продукти харчування деякі студенти тримають в сусідів з іншого поверху або ж розігрівають їжу в мікрохвильовці сусіда по кімнаті. Тут кожен ділитися тим, що має і в підсумку отримує взамін те, що треба йому, наприклад можна заказать курсовую работу по экономике за низькими цінами. Чи не намагайтеся відгородитися від усіх - простота і комунікабельність ключ до успішної і веселого життя в гуртожитку.

Вирішуйте проблеми разом - будь то прибирання кімнати, приготування їжі або ремонт пральних машин. Спільними зусиллями простіше досягти позитивного результату в будь-якій ситуації.

Знайомтеся, не тільки зі своїми однокурсниками, а й постарайтеся налагодити контакти з хлопцями старших курсів. Вони допоможуть вам ще швидше обжитися в гуртожитку - адже вони також проходили процес адаптації і допоможуть вам корисними порадами.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.