"Готель мрії" для дітей або як вони уявляють свої найкращі канікули Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 08.11.2016 14:49 · Розділ: Життя

Компанія Jet2holidays разом з ATOMIK опитали понад 1000 дітей у віці від 7 до 13 років щоб дізнатися, як вони уявляють свої кращі канікули і «готель мрії».

Перші п'ять міст в Європі, які діти хотіли б відвідати:

Іспанія (25%)
Італія (13%)
Франція (11%)
Греція (8%)
Португалія (6%)

Дослідження показало, що для 60% дітей літні канікули є улюбленою порою року і це робить літні сімейні поїздки в три рази популярнішими, ніж подорожі на Новий рік і Різдво, а також в 12 разів більш популярними, ніж відпочинок на Великдень.

П'ята частина (20%) опитаних дітей вважають, що їх ідеальний готель повинен бути пов'язаний з темою космосу, наступними за популярністю стали підводний готель (19%) і тематичний готель для принцес (17%), в той час як 14% дітей зазначили, що в готелі їх мрії повинні бути зомбі або інші страхітливі елементи. Сайт отеля "Delta" містить всю необхідну інформацію про умови проживання, вартість та наявність додаткових послуг.

Крім американських і водних гірок, тематичних парків (49%) і солодощів в необмеженій кількості (52%), діти відзначили, що в «готелі їх мрії» обов'язково повинні бути пляж (45%), зоопарк (27%) і батут (21 %). Також «список бажань» юних мандрівників включав комп'ютерні ігри, крісло-трансформер і. .. наявність скелетів.

Майже дві третини (62%) дітей сказали, що під час канікул найбільше люблять досліджувати нові місця і шукати пригоди. З активних заходів лідирують гра в басейні (34%) і стрибки через морські хвилі (22%).

На питання про те, що б ви хотіли взяти з собою на відпочинок, 42% дітей відповіли, що прихопили б свою ігрову приставку, 30% хотіли б мати можливість взяти з собою собаку. Наступним у списку були велосипед (21%) і улюблена кішка (14%).

Дитячий список побажань готельних послуг

30% семирічних дітей відзначили, що найбільше хотіли б провести свої канікули з мамою, але у більш старших дітей було вже інша думка, серед 13-річних 30% дітей віддали перевагу відпочинку з найкращим другом. Майже половина дітей (45%) сказали, що хотіли б, щоб на відпочинку батьки приділяли більше часу на ігри з ними.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.