Компанія Apple розпочала продаж преміальних бездротових колонок Sonos PLAY Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.11.2016 19:03 · Розділ: Нові технології

Apple анонсувала початок продажів преміальних акустичних систем Sonos в онлайн-магазині і роздрібних торгових точках компанії. Асортимент компанії поповнили дві популярні моделі - PLAY: 1 і PLAY: 5.


В магазині побутової техніки «Електронний світ» представлений широкий вибір продукції з детальним описом кожної моделі. Тут можна придбати якісні колонки микролаб за доступними цінами. Такого асортименту колонок ви не побачите ні в одному інтернет-магазині. Крім цього, можна порівняти різні моделі, прочитати відгуки і ознайомитися з детальними характеристиками кожної з них.

Sonos спеціалізується на випуску акустичних систем High-End-класу. Компанія називає свої пристрої «розумними» динаміками, створеними для «сучасного всесвіту потокової музики». Їх можна підключити безпосередньо до роутера для того, щоб прослуховувати звукозапис, що знаходяться на iPhone, iPad, Mac, а також слухати мовлення Apple Music та інших джерел.

Play: 1

Компактна модель, оснащена одним середньо-низькочастотним динаміком і твіттером. Як заявляє Sonos, використання двох якісних випромінювачів дозволило отримати «глибокий, багатий і дивно великий звук», а застосована розробниками технологія обробки звуку дозволила зменшити викривлення навіть при максимальній гучності.

Наявність підключення до мережі дає можливість прослуховувати звукозаписи, що знаходяться на комп'ютері, в хмарному сховищі, в пам'яті смартфона або планшета, а також слухати мовлення стрімінгових сервісів та інших джерел.

На верхній панелі АС знаходиться кнопка управління. Натискання на неї є командою паузи і відновлення відтворення, а при подвійному натисненню починається відтворення наступного треку. Крім неї, там же є кнопки збільшення і зменшення гучності.

PLAY: 5

Оснащена шістьма динаміками. Модель може похвалитися стильним дизайном і заміною традиційних фізичних кнопок управління сенсорними. Як відзначили в компанії, основне завдання акустичних систем Sonos - забезпечити користувачів якісним відтворенням контенту з будь-якого музичного сервісу в будь-якій кімнаті.

Цікавою особливістю акустики є програмна «фішка» TruePlay. Ця функція автоматично аналізує акустичні властивості кімнати і регулює налаштування еквалайзера так, щоб звучання було найбільш якісним.
Бездротові системи Sonos PLAY: 1 і PLAY: 5 з'явилися в онлайн-магазині Apple за ціною $ 200 і $ 500 відповідно.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.