Китайські інженери придумали принтер, який ледь перевищує розміри середнього телефону Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 28.10.2016 11:50 · Розділ: Нові технології

Принтер - це необов'язково громіздкий пристрій, що займає половину кімнати і працює лише з фарбами і щільним папером. Вже давно винайшли, наприклад, портативні принтери - такі, які працюють по бездротовій мережі і можуть радувати вас роздруківками в будь-якому місці. Але китайські інженери пішли ще далі і придумали не просто портативний принтер, а принтер, який ледь перевищує розміри середнього телефону. Називається це диво Memobird - давайте розглянемо пристрій детальніше.


Memobird важить трохи більше ста грам, а за габаритами уміщається в долоні - відповідно, пристрій можна носити якщо не в кишені джинсів, то не в найбільшому відділі рюкзака. Друкує Memobird на термопапері - щось схоже на те, що видає чековий апарат. На відміну від нього для роботи звичайного принтеру потрібен офісний папір, до якого ми всі так звикли. Якісні принтери можна придбати на сайті http://www.inksystem.kz/printer-ciss/epson/t50.html.

Працює гаджет дуже просто. Ви вставляєте котушку паперу в пристрій, включаєте девайс, завантажуєте на телефон додаток і, взагалі-то, все - далі тільки користуватися. Окрема перевага пристрою в тому, що принтер дозволяє друкувати не тільки фотографії, а взагалі все, що завгодно. Наприклад, повідомлення (можна роздрукувати список покупок, щоб не забути, що потрібно придбати в супермаркеті), формули (студенти зрозуміють), смішні картинки та інші дурниці.

Оскільки в Memobird використовується термопапір, високоякісні знімки вийдуть не дуже, а от якась роздруківка з Reddit - цілком. Або галерея коміксів, або пачка фотографій з інстаграма - легка замиленість навіть додасть знімкам певний шарм.

Окремий плюс - Memobird швидко конектиться з телефоном, і швидко видає друк: щоб втілити в матеріальному вигляді ваш фотозвіт з відпустки, знадобиться кілька хвилин. Зручно, практично і швидко - ось центральні козирі цього портативного принтера. Ну і симпатичний дизайн: пристрій виглядає досить мило, пташка на логотипі радує око.

Обійдеться Memobird в 50 доларів - немаленька сума для пристрою подібного рівня, але ціна повністю виправдана, якщо ви студент, часто ходите за покупками або просто любите дивитися на фотографії не в телефоні, а тримаючи в руках роздруковані знімки. Ну і, врешті-решт, це ж весело!


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.