Барак Обама розповів про свій iPhone 7 Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 27.10.2016 20:03 · Розділ: Події у світі

Барак Обама, безумовно, є найбільш технічно просунутим президентом за всю історію США. 44-й президент США використовує кращі пристрої та технології як для роботи в Білому домі, так і за його межами. В цьому впевнені всі. Саме тому його зізнання неабияк здивувало публіку.


Президент США, який незабаром покине свій пост, розповів про свій iPhone. Це сталося на вечірньому на каналі ABC. Американський лідер зробив це зізнання Джиммі Кіммел. Як з'ясувалося, американський президент користується iPhone 7, але далеко не зовсім звичайним.

Зовні це рядовий iPhone, з тими ж характеристиками, які є в стандартній моделі від Apple. Купить iPhone 5C можна в інтернет-магазині Руценка. Різниця полягає в спеціальному програмному забезпеченні, яке встановлено на президентському смартфоні.

Обама розкрив деякі подробиці гаджета, який, як виявилося, має обмежені можливості. Так, модуль камери у смартфона повністю відключений, як і можливість дзвонити і відправляти SMS-повідомлення. Відключено і месенджер iMessage, не можна навіть прослуховувати музику. Обама поскаржився, що в його смартфоні працює тільки доступ до мережі Інтернет, та й той обмежений роботою з електронною поштою.

«У мене на ньому є можливість відправляти e-mail, не можна користуватися мессенджерами - всі ці функції відключені. Зараз у мене iPhone. Але конкретно мій більше схожий на той, що ви б дали своїй дворічній дитині. Кнопочки натискаються, але нічого не відбувається. У мого телефону немає функцій дзвінка, камери, відтворення музики. .. Все, що є - це Інтернет, e-mail і погода. Моїм правилом за все президентство було наступне. Я впевнений, що мої e-mail коли-небудь все одно прочитають. Тому я ніколи не відправляв e-mail, які коли-небудь змогли б стати заголовками газет », - розповів Обама.


Інші новини розділу