Чому є сенс навчатися в Польщі? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 24.10.2016 20:15 · Розділ: Освіта

Що дає здобуття освіти в Польщі та як вступити в польські вузи - розповідають фахівці. Освіта за багатьма спеціальностями та напрямками необхідно в сучасному світі як для самореалізації, так і для того, щоб забезпечити собі стабільний дохід. Коли є можливість навчатися в будь-якій країні світу, перед тим, як вибрати місце навчання, непогано б визначитися з країною навчання.


Обравши навчання в Польщі, першим кроком стане з'ясування особливостей освіти в цій країні. У Польщі українці можуть почати вчитися відразу після школи. Немає необхідності вчитися кілька років у вузі, щоб отримати можливість бути зарахованим в польський навчальний заклад. Але є ряд нюансів, які можуть істотно спростити процес зарахування.

Є можливість платного і безкоштовного навчання. У першому випадку звичайно не потрібно здавати вступні іспити - тільки на знання мов. До них відносять польську та англійську. Відповідні навички краще освоїти заздалегідь. Самі мовні тести проводяться безкоштовно. Розпочати навчання в Польщі безкоштовно можна, якщо виконуються деякі умови. Так, це можливо при наявності "Карти поляка". На відміну від платного варіанту, можна підібрати вуз, в якому є вільні безкоштовні місця для учнів певних спеціальностей, і показники успішності у абітурієнта на високому рівні. Також можна отримати відповідний грант, але у такого варіанту безліч особливостей в кожній конкретній ситуації. Багато корисної інформації про навчання за кордоном можна знайти на сайті Eductravel.com.ua.

Що ще дає здобуття освіти в Польщі? Перш за все, це дипломи, які відповідають європейським стандартам. Студент може отримати диплом французького зразка (іноді - британського зразка) разом з польським дипломом. Навіть сам процес навчання має очевидні переваги: ​​можливість роботи в Польщі та відвідування інших європейських країн в Шенгенській зоні, перспектива отримання повноцінної Шенгенської візи та можливість запросити в країну кого-то з родичів під час навчання (студент має на це право). Диплом, отриманий в Польщі, відкриває можливість працевлаштування в європейських компаніях.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.