Чим зайнятися мамі в декреті: декілька ідей Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 24.10.2016 19:54 · Розділ: Життя

Чому робота для мам в декреті стає чимось необхідним? Тому, що це реальна можливість реалізувати себе, відірватися хоч на час від пелюшок та думати про щось більше, ніж про те, що приготувати на вечерю. У тих мам, хто навіть в декреті не перестав працювати, вкрай рідко зустрічаються депресивні стани від "вічного сидіння вдома", їм рідше хочеться вийти на основну роботу, адже вони і так затребувані. Звичайно, деякі можуть і зовсім не працювати. Інші ж дуже обмежені в фінансах і шукають будь-яку можливість отримати додатковий дохід, сидячи при цьому з дитиною. Чим же можна зайнятися?


1. Робота в інтернеті для мам в декреті. Тут просто величезний перелік можливостей. Наприклад, можна писати статті на замовлення, працювати адміністратором в соціальних групах, організувати свій інтернет-магазин. Все залежить від того, що вам ближче і зрозуміліше.

2. Роботою і непоганим заробітком для мам в декреті може стати улюблене хобі. Наприклад, ви красиво вишиваєте картини, вмієте гарно малювати або шити - всі ваші вироби цілком можна продавати в інтернеті (барахолки в соціальних мережах, через особисту сторінку, на спеціальних сайтах).

3. Фотограф - ще одна робота для мам в декреті, яка може принести не лише задоволення, а й дуже непоганий дохід. Для цього буде потрібно хороший фотоапарат, навички володіння програмою Photoshop і вміння спіймати кадр. Знайдіть цікаві місця в місті і запропонуйте знайомим матусям сфотографувати їх чадо там. Також можна пропонувати домашні фотосесії вагітним, сімейним парам.

4. Організуйте невеликий дитячий сад на дому. Дуже часто молоді батьки просто не можуть вирватися з дому, оскільки бабусі зайняті на основній роботі або знаходяться занадто далеко. Ви можете дати оголошення про те, що посидите з чужою дитиною на своїй території або прийдете зі свої дитиною туди. Найкращий спосіб зробити так, щоб про вас дізналися - заказать листовки от ckprint.net. Переваги цього заробітку перед іншими: ви не відволікаєтеся від своєї дитини, підвищуєте його комунікаційні здібності, знаходите йому нових друзів. Недоліки: замовлення будуть дуже непостійними. Також ви можете запропонувати відводити і забирати дітей зі шкіл, садочків, а заодно і зі своїм чадом погуляєте.

Чому саме останній варіант роботи для мам в декреті на дому найкращий? Тому що в цій сфері не так вже й багато конкурентів, а ще таке рішення допомагає уникнути негативних сторін роботи в декреті. Так, робота для мам в декреті має і негативні сторони, через що багато хто просто здається, відмовляючись від можливості заробити, тому що виникає почуття провини перед дитиною за те, що менше приділяєте йому часу, при нераціональному використанні часу або занадто великий обсяг замовлень виникає сильна втома і дратівливість, можуть початися проблеми з чоловіком, оскільки на нього часу практично не залишається.
Але ж від втоми і дратівливості страждають навіть мами, які весь час приділяють дитині. Тому, щоб не отримати разом з додатковим доходом цілий оберемок проблем, постарайтеся дотримуватися наступних рекомендацій:

1. Приділяйте час собі і чоловікові, наприклад, заведіть традицію разом ходити гуляти вечорами або на вихідних.
2. Не забувайте влаштовувати собі відпочинок, віддаючи свою дитину бабусям і дідусям, надаючи чоловіку можливість побути з дитиною удвох, забезпечивши вам трохи вільного часу.
3. Плануйте свій час, не перевантажуючи себе роботою, складайте графік і намагайтеся його дотримуватися.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.