"Генератор практичних завдань" допоможе дітям краще вивчати математику Автор: Класна мацьопа · Опубліковано: 19.10.2016 16:25 · Розділ: Освіта

Освіта.ua разом з проектом «Розвиток дитини» створили портал, завдяки якому вчителі початкових шкіл та батьки зможуть набагато ефективніше вивчати математику зі своїми дітьми – «Генератор практичних завдань». Завдання сервісу просте – допомогти дітям розвинути навички виконання арифметичних операцій з різноманітними натуральними числами.

«Генератор» дозволяє дітям виконувати задачі з такими діями як: додавання, віднімання, множення та ділення. Завдяки цьому діти мають змогу вивчати все поступово, без тиску зі сторони школи. В свою чергу батьки більше можуть не турбуватись про те, що їм треба шукати завдання для дитини. Діти мають позитивно ставитись до математики та переваг, які вона зможе дати в майбутньому. Навіть така, здавалося б, проста робота як підрахунок будівничих матеріалів, наприклад, цегли, яка запропонована на сайті www.ziel.ru та її затрати на квадратний метр – задача, де потрібно мати хороші математичні навички. Актуальність проекту «Генератор практичних завдань» з часом буде тільки зростати, адже він має можливість щодо збільшення складності завдань з математики, тим самим підвищуючи рівень знань своєї дитини.

Користуватись «Генератором» досить просто: ви вводите необхідні числа, завдяки яким буде визначено проміжок, в якому будуть створені задачі. Після цього ви визначаєте кількість створених вправ, і, при бажанні, створюєте список відповідей, для контролю правильності відповідей. Дитина може створювати завдання сама для себе, щоб більш мотивувати себе надалі займатись математикою. Дитина має зрозуміти, що математика – це один з самих цікавих предметів, якій допомагає подивитись на світ по інакшому.

Кожне завдання можна роздрукувати і використовувати необмежену кількість разів. Завдання абсолютно безкоштовні, варто лише виконати швидку реєстрацію і приступити до їх виконання.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.