Дивні зміни цін на відомі курорти на початку зимового сезону Автор: Класна мацьопа · Опубліковано: 19.10.2016 14:35 · Розділ: Події у світі

Продаж квитків у літніх напрямках ще не встиг закінчитись, а вже деякі зимові країни анонсують свої нові спецтарифи. Цю ситуацію не можна назвати дивною, адже різноманітні промо-акції з’являються не тільки на початку сезону, але й в його розпал.

Більше дивують ціни цих промо-акцій. Наприклад, відпочинок в Гоа може обійтись менше ніж 600 доларів з однієї людини. Тур в Емірати при бажанні можна знайти зі ціною від 264 доларів, а з регіонів деколи ця ціна падає навіть ще нижче. Зрозуміло, що подібні акції не поширюються на готелі класу «люкс», та й майже всі вони обмежені в часі. Але не це головне, а сам факт їх появи. З приводу цього варто задуматись: що буде далі?

Слід зауважити, що обсяги продаж не можна назвати високими. По цим країнам ще не встигли запустити чартерні програми, а деякі вже коректували ціни по декілька разів. Anex Tour вирішив цього разу не виконувати чартерну програму, а використати регулярну програму рейсів Air Arabia. Також регулярну програму вибрав Travel Professional Group, відмовившись від більшості своїх чартерів.

Не відомо чи в майбутньому будуть ще якісь глобальні зміни стосовно чартерних програм. Як завжди, все буде залежити тільки від ситуації на єгипетському ринку, адже саме туди націлена левова частка усіх зимових чартерних рейсів. Нагадаємо, що саме ці напрямки подорожі є найпопулярніші серед більшості туристів світу в зимовий період. Різноманітні історичні пам’ятки, клімат та велика кількість туристичних програм завжди захоплювали туристів. Незабутні прогулянки на човнах, які використовують китайские 4 тактные лодочные моторы та цікава програма екскурсії на протязі цілого року приваблювали людей з усього світу.

В любому випадку можна з великою часткою впевненості припустити, що різноманітні спец програми в подальшому будуть з’являтись в усіх головних зимових напрямках. Це пов’язано ще з конкуренцією між авіакомпаніями, які виконують в цих напрямках регулярні рейси.


Інші новини розділу