В італійській столиці з'явився басейн для собак Автор: Вікторія · Опубліковано: 07.09.2009 11:30 · Розділ: Події у світі

Спека в Римі, коли температура повітря піднімається вище 40 градусів за Цельсієм, змусила міську владу подумати не тільки про туристів і місцевих жителів, а й про їхніх чотириногих вихованців. Тепер усі, хто приїжджає в Рим з собаками, можуть сміливо вирушати на пляж Bau Beach на березі Тібру. Тут, в оточенні зелених дерев та газонів, був побудований спеціальний, глибиною 50 сантиметрів, басейн для собак.

Творець першого в італійській столиці собачого басейну, П'єрпаоло Аццоне каже, що тварини в Римі завжди були забезпечені водою та їжею, їх дозволено брати в багато ресторанів. Але нерідко, вхід на пляжі для них закритий, і вони змушені страждати від спеки. Новий пляж працюватиме без вихідних до 21.00. За перший місяць роботи працівники цього відпочинкового комплексу для тварин планують прийняти не менше 3 тисяч собак.

Через те, що температура тіла у собак вища, ніж у їхніх господарів, вони сильніше перегріваються. На відміну від людей, у яких потові залози "розкидані" по всьому тілу, у собак вони знаходяться тільки між подушечками лап, тому і тепловий удар їм отримати легше, ніж людям.

Джерело digest-news.ru


Інші новини розділу