Вибираємо якісне та тепле зимове взуття Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.10.2016 13:24 · Розділ: Життя

Зима - час компромісу між красою та необхідністю захиститися від холоду. Особливо це стосується зимового взуття. Якщо, вибираючи зимові чоботи зосередитися тільки на зовнішній красі, то є ризик зіткнуться з купою проблем, в тому числі, з вічно замерзаючими ногами та частими застудами.


На щастя, зараз на ринку є досить велика кількість правильного зимового взуття, красивого і функціонального одночасно. Найкращий варіант - купить ботинки тимберленд. При виборі зимових чобіт важливо врахувати кілька факторів, які забезпечать вам тепло, зручність і красу в зимові місяці. Давайте про них поговоримо.

Взуття має бути теплим

Головне завдання зимових чобіт - зберегти наші ноги в теплі. Для цього в чоботях повинен бути якісний утеплювач. Який же утеплювач краще для наших холодних зим? У зимових чоботах можливі кілька видів утеплювачів:

1. Натуральне хутро. Найкращий і надійний утеплювач. Завдяки пуху натуральне хутро утворює повітряний прошарок, який власне не дає ногам охолонути. В такому утеплювачі зберігається нормальний повітрообмін, нога не потіє. У чоботях на натуральному хутрі сміливо можна пережити морози до 25 градусів.

2. Набивне натуральне хутро. Це хутро нашите на тканинну основу, відрізнити його від натурального досить просто, якщо розсунути ворсинки, то буде видно стіжки ниток. Такі чоботи рекомендується носити при більш високих температурах. У набивного є одного перевага перед натуральним: якщо такі чоботи промокнуть, вони висохнуть швидше.

3. Штучне хутро. Не дуже вдалий варіант. І тепло зберігає погано, і повітрообмін недостатній. Ноги в чоботях на штучному хутрі взимку можуть потіти, і потім сильно мерзнути, що як ви розумієте, не дуже добре для здоров'я. Штучне хутро від натурально легко відрізнити по неприродному яскравому блиску, воно скрипить під руками і на дотик буде нагадувати улюблену плюшеву іграшку.

При виборі взуття варто перевірити, наскільки легко висмикується хутро, захопивши невелику кількість ворсинок і потягнувши. Якщо хутро легко витягується - це не зовсім добре, при носінні воно швидше стане непридатним.

Якою повинна бути підошва?

Зверніть увагу на те, яка устілка в зимових чоботах, чи достатньо вона тепла. У якісного зимового взуття устілка повинна бути утеплена, інакше холод буде проникати до ноги через підошву і ви будете відчувати дискомфорт.

Неправильна підошва зимового взуття може бути причиною зимових травм. Варто уважно оглянути і вивчити підошву зимових чобіт в процесі вибору, щоб потім не зіткнутися з проблемами на вулиці. Особливо, зважаючи на те, що зі своєчасним розчищенням снігу і льоду на наших вулицях не все добре.

Підошва не повинна бути гладкою, у зимовому взутті на підошві обов'язково повинен бути протектор, інакше ходити в такому взутті просто небезпечно. Додатковим захистом від ковзання і падіння може бути широкий невеликий каблук. Чоботи з гладкою підошвою для наших зим не підходять. Підошва повинна бути еластичною. Якщо підошва не відрізняється гнучкістю, то при перших сильних морозах, вона стане просто кам'яною.

Водонепроникність

Промоклі ноги взимку - ризик для здоров'я. Мокрі ноги замерзли і все - привіт, застуда! Водонепроникність в великій мірі залежить від типу кріплення взуття до підошви. Найбільш поширені типи кріплення - клейовий, прошивний і літієво-клейовий. Найкращим з точки зору захисту від промокання є змішаний літієво-клейовий метод або якісне клейове з'єднання.

На що ще важливо звернути увагу, щоб вибрати зимові чоботи, які не будуть промокати:

1. Прошивка. Чим дрібніші стіжки у прошитого кріплення підошви, тим більша ймовірність, що в процесі носіння матеріал швидше порветься. А значить, взуття почне промокати або взагалі зіпсується.
Висота від підошви до початку блискавки повинна бути не менше 1 см.

2. Важливе значення має матеріал, з якого виготовлене взуття. У неякісної шкіри і шкірозамінника швидко утворюються тріщини, які будуть сприяти промоканню. Щоб перевірити якість матеріалу, загніть носок чобота до халяви і відпустіть. Чим швидше розгладжується складка, тим краще і якісніше взуття.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.