Як виїхати вчитися за кордон? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.09.2016 20:20 · Розділ: Освіта

Для того щоб виїхати вчитися за кордон, неможливо обійтися без величезних грошей. У цьому впевнені багато з нас. Але ця думка помилкова. Виникає питання, як з мінімальним капіталовкладенням отримати добру європейську освіту?


Існує багато вузів, які працюють по загальнодоступних програмах з максимальною вигодою для студента. За статистикою, у багатьох європейських країнах молоді люди не прагнуть здобувати вищу освіту, що істотно полегшує конкурс. У свою чергу, існують певні обмеження.

Перше і найважливіша умова освіти в кожній із європейських країн - знання іноземної мови. У більшості країн - це англійська. Вивчити його не складе великих труднощів, і допоможуть вам у цьому спеціальні курси http://etu.ecoclub.ua/.
У хороший вуз просто так не візьмуть, тим більше, що у вас буде жорстка конкуренція не тільки з істинними носіями мови, а й всюдисущими китайцями, для яких просто завчити квиток не складе труднощів. Є, звичайно, можливість вчинити і з середнім знанням мови, але це радше виняток із правил.

Природно, проживання та навчання за кордоном неможливе без грошей. У багатьох університетах навчання безкоштовне, але існує ряд вузів, для яких важливим є підтвердження того, що на ваш рахунок кожен місяць приходять гроші. За статистикою, це від 500 у.о. кожен місяць. Все це робиться для того, щоб університет був упевнений в тому, що у вас є можливість себе утримувати. Але не варто засмучуватися, якщо у вас немає на це можливості, тому що вам завжди допоможе поручительство громадянина країни, в якій ви вчитеся. Також, вступаючи до університету, ви повинні розуміти, що вам знадобляться гроші для оплати літератури, проїзного на транспорт та інші потреби. Зазвичай це близько 1000 у.о. разового внеску.

Не варто забувати і про заохочення. Якщо ви будете старанно вчитися, то у вас з'явиться можливість отримати стипендію, що істотно полегшить життя за кордоном.
І головне, це бажання розвиватися і наполеглива праця, завдяки яким ви обов'язково отримаєте бажане.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.