Чому жінки люблять шубки Автор: kseniya_www · Опубліковано: 20.09.2016 20:08 · Розділ: Цікаві факти

Вже досить давно в Східній Європі завоювали свою популярність шуби з норки польського виробництва. Звичайно, польські шуби це не тільки відмінна альтернатива характеристикам і низькому іміджу продукції з Китаю.


Ще зовсім недавно натуральні, особливо, норкові шуби вважалися чимось дорогим, нереальним для кожного і мрією для будь-якої жінки, адже тоді таку шубку могли дозволити собі тільки багаті та відомі люди, як правило, це були зірки Голлівуду. А сьогодні побачити полушубок киев в столиці можна практично на кожній дівчині.

Сьогодні норкову шубку або хоча б кожушок може придбати практично кожна жінка із середнім достатком. Крім того, що дуже популярними сьогодні вважаються норкові шуби з Польщі, не рідше купуються шубки з інших шкур.

Ще з далеких часів люди почали цінувати натуральне хутро тварин, адже він був найтеплішим матеріалом, з чого людина могла пошити одяг. І не дарма люди додумалися до такого, оскільки шуби виготовляються з натурального хутра ссавців, а головна функція їх покриву - це захищати від вологи та холоду. Саме тому багато польські шуби в даний час роблять з хутра таких тварин, як: лисиця, норка, заєць, куниця, песець, бобер і т.д.

Хоч шуби і стали носити ще за часів, коли жили мамонти, все ж така дивно теплий одяг зберегла свою популярність до наших часів. Звичайно, колись шуби носили тільки аристократи, а пізніше зірки шоу-бізнесу, але все це було пов'язано з тим, що натуральні шуби не виробляють так масово і не продавалися в багатьох магазинах.

Якщо ви вирішили придбати собі натуральну шубу - символ достатку і просто чудову і теплу річ, тоді вам цікаво буде дізнатися, як правильно вибрати якісний хутро. У кожного покупця є власні критерії, за якими він віддає перевагу товару, наприклад, хутро шуби (норка, соболь, песець, кролик, овчина, нутрія, лисиця), колір хутра (коричневий, білий, чорний, сірий, нестандартні забарвлення). Але перш за все, важливо вибирати шубу на сезон року, коли ви її будете носити і по температурі в вашому регіоні. Найтеплішими шубами, які зігріють навіть в 30 градусні морози є шуби з хутра бобра, песця, овчини і лисиці, менш теплі - з хутра нутрії, каракуля, ондатри, норки і котика, а ось холодні хутра - бабак, горностай і кріт. Все ж, що б ви не вирішили купити, ви можете знайти це в таких магазинах Польщі, як "PANDA", "LU-MAN", а також в магазинах, при фірмах виробниках.


Інші новини розділу