Найкращий футболіст світу Кріштіану Роналду випустив другу колекцію нижньої білизни Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 19.09.2016 20:29 · Розділ: Події у світі

Найкращий футболіст світу Кріштіану Роналду розширює свою діяльність. Восени минулого року він запустив власну лінію нижньої білизни. Бренд отримав назву CR7, де букви - це його ініціали, а 7 - ігровий номер. Нещодавно Кріштіану випустив свою другу колекцію.


Цікаво те, що свою колекцію Роналду демонструє особисто. Його ідеальна фігура найкраще підходить для демонстрації міні-шортів та трусів боксерів. Сегодня купить трусы боксеры в Киеве можно в магазине белья или интернет-магазине manline.com.ua.

В своєму інтерв'ю для одного з журналів капітан збірної Португалії розповів, що він перфекціоніст, тому все що він робить, має бути досконалим. Не є винятком і нижня білизна.

Людина, яка творить з м'ячем щось невимовне досягла успіху і в модельному бізнесі. Дійсно, тіло Роналду прекрасне. Для деяких людей воно ідеальне, а когось абсолютно не цікавить. Скільки людей стільки й думок. Тут нічого не поробиш.

Як відомо, Роналду завжди любив яскраві кольори, несумісні малюнки, та й взагалі відходив від шаблонів і так званих «правил», прийнятих в моді. Саме цим він і цікавий для публіки.

Дійсно, португалець завжди ходить в дуже барвистих і яскравих речах, за винятком, звичайно ж, офіційних заходів, де можна порушувати традиції класичного, суворого стилю. Не стала винятком і нижня білизна. Здавалося б, нижнє воно на те й нижнє, щоб його не бачили, не обговорювали, але і в цій справі Роналду хоче ідеалу. У його новій колекції можна зустріти просто нереальні поєднання кольору.

Якщо сильно заглибитися в цю колекцію, вивчити всі малюнки, то можна зрозуміти, що Кріштіану вклав в неї дуже багато емоцій. Тут і боротьба, і пристрасть, і спокій, умиротворення. За малюнками можна багато чого сказати. Роналду хотів показати свій характер, і у нього вдалося. Стає ясно, що він різнопланова людина: він може бути агресивний, а потім різко перейти в спокій; може бути незрозумілий, хаотичний в своїх діях, а потім відразу розставити все по своїх місцях. Не дарма кажуть, що людина практично скрізь така, яка вона є. На футбольному полі деякі люди порівнюють португальця з Богом, кажуть це, посилаючись на його вчинки і на кінцеві результати цих вчинків.

Віра в успіх

Чи стане популярною ця колекція білизни? Напевно головне питання цієї статті. У Роналду є фанати по всьому світу, але так само є і фанатики, а це, як ми знаємо, різні люди. Фанати футболіста будуть горді, будуть радіти його успіхам, будуть вихваляти свого кумира, кажучи, що він робить все ідеально, починаючи від роботи з м'ячем і закінчуючи презентаціями своїх колекцій білизни. Мало хто з них купить цю білизну, тому що їм подобається «творчість» цієї людини. Фанатики ж, будуть як зазвичай «втрачати голову». Кожен з тих, у кого будуть кошти для покупки, повірте, не упустять можливості. Вони будуть купувати цю білизну, дивитися у дзеркало і представляти, як же вони круті, їм просто «немає рівних», вони - це Роналду. ..

Експеримент вдався?

Сам португалець залишився дуже задоволений роботою, прокоментувавши це так: «Я люблю яскраві кольори, нижня білизна - це відмінне поле для експериментів. Колекція дійсно видатна!» В цілому, можна сказати, що експеримент вдався на всі 100%, а нам залишається лише побажати удачі Кріштіану і з нетерпінням чекати нових колекцій!


Інші новини розділу