Чому українські студенти прагнуть навчатися в Європі? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 05.09.2016 17:46 · Розділ: Освіта

Навчання в Європі стає все більше популярним серед українців. В чому причина, і чому українські абітурієнти віддають перевагу європейським вузам?


1. Європейський диплом. Він «важить» набагато більше, ніж український або російський. І справа не тільки в тому, що диплом польського вузу визнається європейськими роботодавцями. Він має ще одну особливість. Річ у тому, що додаток до диплому містить точний опис індивідуальних досягнень студента. Це значно полегшує пошук роботи або подальше навчання за кордоном. Власники Додатка до диплома більш конкурентоспроможні на ринку праці.

2. Вільне володіння мовою. Припустимо, українську та російську мови ти знаєш досить добре. Додай до нього польську або чеську і обов'язково англійську. І вже зовсім добре, якщо німецьку. З таким набором ти ніде не пропадеш. І між іншим за кордоном знати кілька мов і вміти говорити на них - це модно і авторитетно. Слід зазначити, що для іноземного студента важливе значення має вивчення польської мови, що є основною умовою подальшого навчання в одному із польських вузів.

3. Демократична та в той же час вимоглива освіта. Наївно міркувати, що електронні лекції або віртуальний колоквіум позбавлять від необхідності конспектувати та відвідувати лекції. Сучасна освіта шукає Особистість. Проявити себе - це значно більше, ніж просто отримати хорошу оцінку. Будь-який європейський викладач оцінить прагнення вийти за рамки навчального курсу: використовуй всі доступні тобі можливості, роби ефектні презентації, навчися креативно оформляти свої знання. «Високий рівень» студента сьогодні - це видатний фахівець завтра »- ось девіз сучасної освіти. Саме до цього треба прагнути.

4. Пройдуть роки, і до диплому і престижної роботи у великій європейській компанії дуже доречно додадуться спогади про найкращі роки життя, проведених у Варшаві і Амстердамі, Кракові та Берліні, Познані та Празі, Парижі та Вроцлаві. ..

5. Перспективи після закінчення європейського університету воістину величезні. Треба тільки розуміти сучасні тренди і дивитися на декілька кроків вперед. Іноземні ВНЗ готують лише тих фахівців, які будуть затребуваними в найближчому майбутньому в європейській або світовій економіці. Саме ринок праці обумовлює і визначає підготовку і випуск кваліфікованих кадрів. Формально і незрозуміло?

6. Європейські студенти - відкриті і доброзичливі, може, навіть трошки наївні. Вони щиро радіють і так само емоційно обурюються, завжди посміхаються і вміють поважати по-справжньому, без заздрості. У них немає «подвійного дна» і пристосуванства, вони цінують тільки твої заслуги, а не заслуги твоїх батьків. .. Вони вільні і безпосередні. І це чудово - свобода і безпосередність.

7. Звичайно, гроші - це не головне в житті. Але якщо в Україні треба витрачати гроші на диплом, то в Польщі або Чехії їх треба витрачати на освіту. Різниця суттєва. Тим більше за кордоном всіляко заохочується легальний підробіток студентів. Найкраще - відразу за фахом. Деякі студенти можуть не лише навчання оплатити, але і на європейські канікули заробити. І найголовніше: вчитися за кордоном - і дешевше, і вигідніше, ніж платити за диплом в Україні.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.