Як навчитися читати швидше? Автор: kseniya_www · Опубліковано: 18.08.2016 16:00 · Розділ: Освіта

Виділивши для читання всього 30 хвилин перед сном, за один місяць можна осилити три книги.


Експерти запевняють, що щоденну роботу над собою, людина може легко опанувати технікою швидкого читання. Це дасть можливість збільшити кількість прочитаних книг в кілька разів. Вони впевнені, що справа не в тому, наскільки швидко прочитана книга, а в тому, скільки корисної інформації отримав чоловік.

Перекладати вашій увазі кілька рекомендацій, які допоможуть правильно вибрати книгу для читання і збільшити швидкість отримання нової інформації. Перш ніж вибрати книгу необхідно прислухатися до рекомендацій друзів або знайомих. Можливо, недавно хтось із них прочитав цікаву книгу, яка не тільки справила враження, але і в чомусь допомогла.

Якщо у вас є трохи вільного часу, можна відвідати книжковий магазин, або просто купить монитор і скачати книжку в інтернеті. Виникає питання: як не розгубитися в такому розмаїтті літератури? Експерти рекомендують: перш ніж придбати книгу, необхідно прочитати кілька перших сторінок. Це допоможе скласти загальну картину змісту книги. Вам відразу ж стане зрозуміло, чи буде вона цікавою і чи варто її купувати. Якщо книга не сподобалася, не потрібно витрачати на неї гроші.

Ви вибрали книгу і тепер хочете оволодіти технікою швидкого читання. У школі всіх нас вчать, що читаючи, необхідно все вимовляти вголос. У чомусь така техніка корисна. Але, на жаль, вона уповільнює процес читання. Слід стежити за поставою. Спина повинна бути рівною. Обидві руки повинні мати доступ до книги. За допомогою лівої руки ви стежите за текстом, який читаєте, а правою перевертаєте сторінки. Процес читання можна прискорити, якщо водити пальцем по тексту.

Прискорити читання допоможе невелику вправу, яке необхідно повторювати протягом місяця. Вибираєте текст, перший раз читаєте його зі звичайною швидкістю, другий - в два рази швидше, третій - в три рази швидше. Четвертий раз цей текст необхідно прочитати зі звичайною швидкістю. Цю вправу необхідно повторити, як мінімум чотири рази поспіль. Як показує практика, швидкість читання у людей, які скористалися даними способом, збільшилася в три рази. За часом це вправа займає не більше 15 хвилин в день, тому це не так складно навіть для самих зайнятих людей.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.