Найблільш незвичайні стоматологічні кабінети світу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 02.08.2016 15:34 · Розділ: Краса і здоров'я

Напевно, немає в світі такої людини, яка хоча б раз в житті не опинялася в стоматологічному кабінеті. Приємних відчуттів від відвідування стоматолога практично не виникає, якщо не сказати більше - такі кабінети здатні ввести в стан паніки і страху велику частину населення земної кулі.


Однак у багатьох країнах ця проблема вирішується досить кумедним методом. Відвідування стоматолога стає не тільки приємним, але і дуже веселим заняттям. Ортодонт Киев подарує красиву усмішку вам та вашій дитині.

Кумедний кабінет стоматолога існує, наприклад, в Японії. Ні для кого не секрет, що жителі цієї країни є справжніми фанатами анімаційного персонажа Хелло Кітті. У стилі милого кошеня вони оформляють свої будинки, купують численні аксесуари. Тепер тут є ще і стоматологічний кабінет, в якому навіть апаратура оформлена в стилі Хелло Кітті.

Інша країна - Румунія, відзначилася створенням королівського стоматологічного кабінету. У Бухаресті є клініка, внутрішній дизайн якої був створений однією з найвідоміших в світі компаній. На перший погляд може здатися, що ви прийшли на екскурсію в старовинний замок - білі стіни з ліпниною, витончені люстри з фіолетовим підсвічуванням, численні аристократичні предмети меблів і вази. На страх в такому стоматологічному кабінеті у вас просто не залишиться часу.

В Берліні є дуже незвичайний стоматологічний кабінет для найменших відвідувачів. Опинившись у такій клініці можна тільки позаздрити діткам білою заздрістю. Весь інтер'єр клініки і кабінетів оформлений в морському стилі. Причому стіни нагадують цілий підводний музей з безліччю риб і морських мешканців. Зустрічає відвідувачів величезна блакитна хвиля. Відвідувати такий стоматологічний кабінет будь-яка дитина буде із захопленням.

А ось в Шарлотенбурзі, одному з берлінських округів, діє воістину унікальний стоматологічний кабінет. Вся клініка оформлена в дивовижному футуристичному стилі. Основні кольори інтер'єру - помаранчевий, жовтий і білий. Унікальність такого оформлення полягає в тому, що якщо дивитися на обстановку інтер'єру під різними кутами, то змінюються кольори стін, декорацій і деяких предметів. Ще одна особливість - на перший погляд стоматологічне обладнання ви навіть не побачите. Воно надійно замасковано під цілком звичайні предмети інтер'єру.

У нашій країні таких шедеврів поки не створено. Однак в українських фахівців і дизайнерів є привід задуматися про те, щоб і наша країна вразила весь світ якимось нововведенням в області стоматологічних послуг. Варто також відзначити, що деякі подібні клініки, про які ми згадували раніше, здійснюють не тільки свої прямі функції, але і привертають увагу багатьох відвідувачів. Потрапити до стоматолога намагається кожен зацікавлений мешканець, чи не проявити інтерес до такого незвичайного місця стає просто неможливо. Такі клініки - справжні унікальні сучасні музеї.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.