Загальні тенденції дизайну інтер'єру в 2016 році Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 21.07.2016 11:51 · Розділ: Авто-мото

Міжнародні виставки по дизайну інтер'єру, які нещодавно пройшли в Бельгії, Німеччині, Англії і США, представили останні новинки і тренди, які стали основою модних тенденцій інтер'єрних рішень в 2016 році. Хочеться відзначити, що останні виставкові експозиції виразно показують, що пріоритетними в оформленні інтер'єрів вважаються ексклюзивність та індивідуальність. Ще одним штрихом стало використання в основі більшої частини проектів, продемонстрованих провідними дизайнерами, екологічних матеріалів і натуральних колірних відтінків.

Головний колір 2016 року - білий

Як відомо, в жовтні Benjamin Moore - законодавець модних відтінків, нарешті, обрав колір наступного року. Вибір цього року білого кольору викликав спочатку неоднозначну реакцію дизайнерів. Адже зазвичай білим виступав лише фон. Однак варто пам'ятати, що для білого кольору характерні різноманітні відтінки.

Тенденції дизайну 2016

До колірних тенденцій 2016 року відносять 22 відтінки, п'ять з яких є білими. Білий колір притягує бездоганною чистотою і відчуттям легкості. Це досить вдале рішення, яке дає безліч варіантів для ефектного оформлення будь-якого приміщення.

Керамічна плитка і мозаїка

Сучасна плитка є одним з традиційних матеріалів для оформлення стін. Цей матеріал залишиться популярним і в наступному 2017 році. Керамічна плитка, що імітує дерево та камінь, допоможе створити гарний інтер'єр. Дзеркальні і глянцеві зразки плитки зроблять приміщення яскравіше і просторіше, а мозаїка, створюючи дивовижні оптичні ілюзії, стане прикрасою квартири.

Ламінат - тренд оформлення інтер'єру в 2016 році

Ламінат залишається одним з популярних трендів оформлення інтер'єру в 2016 році. Цей матеріал можна використовувати не тільки в якості підлогового покриття. Ламінат використовується для оформлення стін, допомагаючи створити інтер'єр в неповторному скандинавському стилі.

Головний елемент в створенні модного інтер'єру в 2016 році - настінний дизайн

Основою створення модних домашніх інтер'єрів у цьому сезоні став сучасний настінний дизайн. З кожним роком експерти з організації інтер'єру пропонують все більш нові способи оформлення і декорування стін, розробляючи унікальні методики, використовуючи сучасні ідеї та матеріали. Нові дизайнерські тенденції засновані на використанні для оформлення стін сучасних шпалер, фото-принтів, декоративних настінних панелей, а також складного ефектного декору і модних відтінків.

Основними матеріалами для створення екстравагантного і шикарного інтер'єру, безумовно, стануть текстуровані декоративні стінні панелі і плитки. Використання таких матеріалів дозволить створити незвичайний 3D ефект, який докорінно перетворює зовнішній вигляд житлових приміщень. Виконані з різних натуральних оздоблювальних матеріалів: з дерева і бамбука, алюмінію і сталі - ці настінні дизайнерські ідеї допоможуть у створенні приголомшливого і стильного інтер'єру.

Декорування стін дизайнерськими тканинами

Використання декоративних тканин стало одним з найбільш незвичайних настінних дизайнерських тенденцій на 2016 рік. Оббивні тканини і шовк, бавовняні тканини і синтетика - це довговічні матеріали, які допомагають створити стильне і красиве приміщення.

Шкіряні настінні панелі

Шкіряні настінні панелі є одним з найсміливіших дизайнерських рішень, що, безумовно, отримає популярність в 2017 році. М'яка і тепла шкіряна плитка та настінні панелі додадуть богемний шик в сучасний дизайн інтер'єру та допоможуть створити по-справжньому унікальний і затишний інтер'єр будинку.

Цегляні стіни і дерев'яні конструкції стін

Дерево в інтер'єрі, а також дерев'яні поверхні, особливо їх фактурний варіант, залишаться популярними і в наступному році. Також залишаються в тренді дикий камінь, цегла і всі різновиди натуральної гальки і черепашок.

Фото-шпалери в інтер'єрі

Фотографії та малюнки, створені за допомогою цифрового друку, є ще однією дизайнерською тенденцією майбутнього сезону. Широкий спектр зображень допоможе прикрасити інтер'єр, дозволяючи приховати невеликі дефекти на стінах.

При будь-якому оновленні інтер'єру квартири важливо пам'ятати, що головним залишається його відповідність загальному стилю. Потрібно, щоб кожна деталь гармоніювала з іншими елементами загального оформлення будинку.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.