Чим старша жінка, тим коротша спідниця? Автор: Lesly · Опубліковано: 04.09.2009 17:23 · Розділ: Суспільство

Дослідження, проведене універмагом Дебенгамс (Debenhams department store) в Лондоні, свідчить про те, що сьогодні жінки сміливо вдягають міні-спідниці до сорока років. А ще 20 років тому, всього кілька жінок, яким було за 33 наважувалися вдягнути такий відвертий одяг, - цей показник залишався незмінним з середини шістдесятих минулого століття.

Такі результати було отримано, коли магазин проаналізував віковий профіль жінок, що купували короткі, 36-сантиметрові спідниці протягом останніх шести місяців. Це говорить про те, що віковий ліміт на носіння міні збільшився з 36 років на початку нового тисячоліття до 40, на сьогоднішній день.

Якщо тенденція не припиниться, то, безсумнівно, в наступному десятилітті жінки 45-55 років вважатимуть "міні" невід’ємною частиною свого повсякденного гардеробу. Експерти вважають, що подібне явище є наслідком масового поширення здорового способу життя. Завдяки чому, жінки зрілого та, навіть, літнього віку, можуть похвалитися пружним підтягнутим тілом. Ще одним фактором на користь міні може бути збільшення кількості самотніх жінок.

Як показало опитування проведене Дебенгамс, прив’язаність сучасної жінки до міні починається у віці 14 років, але свою першу спокусливу обновку вона купує в 16. До того часу, щоб не опуститися в очах однокласників, дівчина підкочує пояс виробу, щоб візуально зробити спідницю коротшою.

В діапазоні між 16 та 19 роками, спідниця вкорочується від 46 до 36 см, а до 23 років її довжина досягає всього 32 см. Втім, вже у віці 23-27 років спідниці знову стають довшими, - аж на 5 см, що можливо пов’язане з формуванням перших стабільних відносин та небажанням привертати до себе зайвої уваги.

Однак, сьогодні раптово зросла популярність міні серед жінок віком 27-34 роки: саме в цей час, як стверджують психологи, перші стабільні відносини розриваються, та формуються нові. Повернення до "довгих" спідниць починається з 40, хоча, навіть тоді нормою вважається виріб довжиною 46 см, - трохи вище коліна. Довжина спідниці драматично зростає, закриваючи спочатку коліно, а потім і середину гомілки, після 42 років.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.