В Каліфорнії народилося відразу 8 близнюків Автор: Lussilda · Опубліковано: 28.01.2009 07:14 · Розділ: Події у світі

В Америці мешканка маленького містечка, що лежить на півдні від Лос-Анджелеса, народила одночасно вісьмох дітей. Пологи виявилися сюрпризом для лікарів, які, за даними обстежень, очікували лише сімох. Вага новонароджених - шести хлопчиків і двох дівчаток - становить від 820 г до 1,5 кг.

[img]/i/news/bliz.jpg[/img]

Ім’я ж багатодітної матері поки що не розголошується. Також лікарі не дають коментарів з приводу того, чи приймала вона препарати, які сприяють зачаттю.

Безпосередньо пологи тривали лише п'ять хвилин. Щоб допомогти їм народитися, породіллі було зроблено кесаревий розтин. В операції брали участь 18 медиків.

За словами лікарів - всі вісім дітей почуваються нормально, проте трьом необхідна дихальна терапія. Новонароджені, які з’явилися на світ передчасно, пробудуть в інкубаторі як мінімум протягом шести тижнів.

При цьому, лікарі зазначають, що найважливішим для новонароджених стане перший тиждень їхнього життя.

Вже вдруге у США народжується така кількість живих близнят. Вперше в історії світової медицини жінка народила 8 дітей в госпіталі американського міста Х'юстон у 1998 році. Тоді шість дівчаток і два хлопчики з'явилися на світ у 27-річної Нкем Чукву - дружини іммігранта з Нігерії. Одна дитина померла через тиждень, а інші сім дітлахів у грудні 2008 року разом відзначили своє десятиріччя. Про це передає «newsru.ua».

Нагадаємо, що у жовтні минулого року молода мешканка Берліна народила в столичній клініці "Шаріте" одразу шістьох близнят - чотирьох дівчаток і двох хлопчиків.

А ось мешканка Александрії, що в Єгипті, у серпні народила сімох близнюків: чотирьох хлопчиків і трьох дівчаток.

Джерело: newsru.ua


Інші новини розділу