Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.07.2016 20:03 · Розділ: Медицина

Медтехніка - це різноманітні технічні засоби, що використовуються в медицині для профілактики, лікування або діагностики різних захворювань. Також медтехніка може застосовуватися для проведення різних заходів медичного характеру або приготування ліків. В епоху технічного прогресу медтехніка застосовується майже у всіх медичних установах: вона полегшує роботу лікарів і істотно підсилює швидкість одужання пацієнтів.


Останнім часом все більша кількість людей купує медтехніку для дому. Як правило, це - невеликі медичні прилади на зразок інгаляторів, масажерів або апаратів для фізіотерапії.

Залишатися здоровим у наш час стало важливим як ніколи, оскільки швидкий темп життя диктує свої умови. Потім і потрібні технічні медичні пристосування - вони допоможуть вам стежити за власним здоров'ям і здоров'ям ваших близьких, забезпечити хворому належний догляд або створити здорову атмосферу в вашому домі.

Важко повірити, але в домашніх умовах тепер можна і лікуватися. Зрозуміло, відвідування лікаря залишається необхідним, якщо ви чимось захворіли, але медичні технічні прилади допоможуть вам встати на ноги - в прямому і переносному сенсі. Інвалідні коляски або тростини посприяють швидкої реабілітації, а сучасні інгалятори шляхом розпилення в будинку аерозолю з розчину лікарського засобу допоможуть вам або вашим дітям швидше одужати.

Чому якісну медтехніку потрібно купувати в інтернет-магазині "UkrMedShop"?

Інтернет-магазин "UkrMedShop"пропонує якісну сертифіковану медичну техніку для дому від перевірених виробників, які вже не один рік працюють в даній сфері. В нашому магазині на сайті ukrmedshop.com.ua представлена лише сучасна медична техніка, асортимент якої регулярно поповнюється. В розділі «Домашня медтехніка» можна вибрати необхідне обладнання, прочитати його опис, порівняти характеристики, а також прочитати відгуки покупців, які придбали медичне обладнання для домашнього використання.

Наш інтернет-магазин пропонує інгалятори, іригатори, глюкометри, ваги-аналізатори, термометри, тонометри, кисневі концентратори. Маючи таке обладнання, можна слідкувати за відхиленнями в роботі організму, а в разі необхідності – прийняти міри для стабілізації та відновлення його роботи.

Щоб купити медтехніку для будинку, просто виберіть необхідне вам найменування. Також при бажанні ви можете зробити замовлення по телефону. Наш магазин - не тільки корисний, але і дуже зручний для покупців. У нас передбачені всі форми оплати покупок, є можливість доставки товарів у будь-яке місто країни в максимально стислі терміни. Ми цілодобово приймаємо заявки і питання покупців і постійно удосконалюємо якість сервісу. Ціна на медтехніку для будинку вказана в каталозі біля кожного товару.

Медтехніка для дому - це не ті речі, які можна купувати виключно на свій смак. Часом потрібні не тільки ретельний підхід до вибору, а й деякі спеціальні знання. У нашому магазині медтехніки передбачена можливість телефонних і онлайн-консультацій покупцям. Звертайтеся, ми допоможемо вам вибрати необхідний виріб, щоб його використання принесло вам максимум користі.


Інші новини розділу

 • Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя

  Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя · Марина Левицкая · 15.03.2016 14:48

  Виявляється, що нас оточує багато речей, які є небезпечними для життя. Сьогодні ми поговоримо про незвичайних вбивць.


 • У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами

  У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами · Марина Левицкая · 16.11.2015 10:16

  Тисячі людей приїхали у найбільшу лікарню Бангладеш, щоб побачити новонароджену дівчинку з двома головами. Унікальна дитина народилася пізно ввечері 11 листопада. Мамі був зроблений кесарів розтин. Через проблеми з диханням дівчинку помістили в реанімацію клініки, яка знаходиться недалеко від столиці країни. Місцеві жителі прийшли підтримати сім'ю. Вони вважають це справжнім дивом.


 • Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука

  Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука · lesya · 08.09.2015 08:22

  Переважній більшості людей видається, ніби їхній організм працює практично безшумно. Ні, ну часом ми можемо почути певні звуки – приміром, бурчання у животі чи хруст в суглобах, але до однієї американки нам, на щастя, ой як далеко. Чому на щастя? Тому, що унікальне відхилення, яке дало змогу двадцятисемилітній американці до деталей чути механіку власного тіла, перетворило її існування на тяжке випробування.


 • Сон без одягу допоможе схуднути

  Сон без одягу допоможе схуднути · lesya · 07.08.2015 12:25

  Новий спосіб схуднення віднайшли недавно учені. Несподівано навіть для самих себе вони виявили, що допомогти скинути зайві кілограми може звичка спати голяка.


 • Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь

  Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь · lesya · 29.07.2015 10:46

  Раніше вчені, опираючись на результати численних досліджень, наперебій твердили, що поцілунки дуже корисні для нашого здоров’я. Вони здатні врівноважувати наш емоційний стан, позитивно відображатися на психіці, а також нормалізувати гормональний фон нашого організму. Однак недавнє дослідження твердить, що і цим доволі таки приємним заняттям зловживати не варто. Так, вчені кажуть, що поцілунки, як і оральний секс, призводять до розвитку злоякісних пухлин шиї та голови набагато частіше, ніж навіть куріння та вживання спиртних напоїв.