Особливості відпочинку в Єгипті Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 29.06.2016 15:37 · Розділ: Життя

Єгипет- велика країна з багатою історією. Велику частину країни займають пустелі, і лише на узбережжях і рідкісних оазисах пустеля поступається місцем сучасної цивілізації. Єгипет омивається двома морями: Середземним з півночі і Червоним морем на сході. Крім того, через всю територію держави тече річка Ніл, друга по величині в світі.


Географічне положення впливає на заняття туристів, які приїжджають на відпочинок в цю арабську країну. Життя тут досить спокійне, незважаючи на жвавість і балакучість місцевого населення, і якщо ви шукаєте по справжньому активного відпочинку, вам варто звернути увагу на інші країни. Більшість же туристів приїжджають сюди в пошуку чистого, красивого моря, гарної погоди, бажаючи долучитися до знань стародавніх цивілізацій.

Отже, чим же може зайнятися на відпочинку в Єгипті звичайний турист? З чого починається будь-який справжній відпочинок? Випивка, вигукнуть чоловіки, море заперечать жінки. Обидві сторони по своєму праві, тому ми почнемо свою розповідь з харчування.

Харчування багато в чому залежить від того, які отели Египта обирають туристи. Може вийти так що ви не спробуєте жодної місцевої страви за всю відпустку, а відвідати місцеву кухню варто обов'язково. Однак деяким людям місцеві страви можуть здатися навіть огидними, особливо якщо у вас підвищена чутливість до підсилювачів смаку. Його тут додають практично всюди. Але переважна більшість туристів вважають місцеві страви якщо не смачними то цілком їстівними. Скуштувати національні страви можна так само в кафе і ресторанах, яких в Єгипті є достатньо.

Раз вже ми заговорили про їжу, варто згадати і про напої. Перше, що варто пам'ятати завжди: пити проточну воду в Єгипті не можна ні в якому вигляді: вода, лимонад, лід - будь-який варіант за винятком кип'ячої води загрожує вам розладом шлунка. Ще один момент - напої за вечерею завжди оплачуються. У туристів в Єгипті є лише дві можливості купити алкоголь: в терміналі аеропорту протягом двох днів після прибуття або ж в готелі з харчуванням за принципом "все включено". Нагадаємо, що жителі Єгипту - мусульмани, послідовники віри, яка забороняє алкогольні напої, саме тому якісний алкоголь купити там неможливо. Ті напої, які пропонують в готелі, - місцевого виробництва, дуже сумнівної якості. Крім того, службовці, які розливають алкоголь, всім своїм виглядом показують, що вони не підтримують ідею алкогольних пиятик. Якщо ви не хочете в цьому обмежувати себе під час відпочинку, візьміть все необхідне з собою.

Наступна визначна пам'ятка Єгипту це море. Як правило, єгипетські пляжі - це чисті піщані смуги. Багато з них розташовуються на коралових плато, що є безумовною перевагою, так як такого підводного світу, немає ніде. І все це доступно всім і не вимагає попереднього тренування або будь-яких значних зусиль. Потрібне тільки спеціальне обладнання. Лежаки і парасольки, як правило, вже є на пляжі, відвідувачам видаються матраци і пляжні рушники (в дорогих готелях). Все це стосується тих людей, які відпочивають біля власного готелю. Якщо ж турист вирішив скупатися біля чужого готелю, то йому доведеться заплатити і за лежаки, і за рушники.

Дайвінг в Шарм, це те, що шукають дайвери усього світу і тут втілюють свої бажання сповна - стіни коралових рифів, затоплені кораблі, оповіді і легенди про підводні багатства регіону. У районі курорту Шарм-ель Шейх знаходиться багато популярних місць занурень, як в глибоких, так і дрібних водах. Рас Мохаммед - Національний морський заповідник, відомий найбагатшими кораловими рифами, що йдуть в безодню стінами і фантастичними рибами. У Суецькому затоці популярним місцем занурення вважаються "Dunraven" в районі Шааб Махмуд і зона Шааб Алі, де затонув англійський військовий корабель. На його борту збереглися літаки, паровози і танки.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.