Екскурсії по місту на Сігвеї: бізнес ідея Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 27.06.2016 19:55 · Розділ: Життя

Фінансова криза в світовій економіці негативно вплинула на діяльність у багатьох сферах. Особливо це відобразилося на сфері нерухомості і всьому, що пов'язане з торгівлею.


Це не оминуло і Джеффа Карлаведжа, що працює іпотечним брокером в м. Тамп, США. У цей складний період кризи Джефф просто залишився без роботи. Пошук нової роботи не дав результату, проте, Джефф не та людина, яка буде опускати руки, тому він вирішив спробувати свої сили в новій для себе сфері діяльності - організації своєї справи в туристичному бізнесі.

Він започаткував бізнес з проведення екскурсій на самокатах. На самому початку Карлаведж вирішив відкрити своє турагентство і закупив 5 електросамокатів Сигвей. Слід відзначити, що ціна одного такого самоката становила близько 5 500 доларів. А для того, щоб дізнатися історію міста, отримати більший обсяг цікавої інформації про всі визначні пам'ятки і цікаві місця, він спілкувався з істориками і краєзнавцями. Коли орієнтири в місті були встановлені, а багаж знань був наповнений цікавими моментами і фактами він приступив до рекламної компанії власного турагентства, назва якого дуже незвична - Magic Carpet. З цього моменту будь-який житель і гість міста Тамп міг замовити екскурс на електричному самокаті Сігвей.

Тривалість екскурсу - 2 години, при цьому вартість подорожі і знайомство з місцевими пам'ятками становить 50 доларів з людини. З самокатом Сігвей можна побачити набагато більше, ніж роблячи піші прогулянки. І до того ж - це так незвично і цікаво! Що таке самокат Сігвей? Він являє собою перший електроскутер, який має власну систему балансування - унікальний засіб пересування, який мало витрачає палива і являється абсолютно безпечним для навколишнього середовища. При цьому такий засіб пересування здатний розвивати велику швидкість і їде практично безшумно.

При цьому сам транспортний засіб невибагливий в обслуговуванні і достатньо простий в управлінні - самокат можна використовувати і для їзди по місту або ж для розваг. Можна просто кататися по місту собі на втіху або ж без труднощів дістатися до потрібного місця роботи, навчання, для походу в магазин або в інших справах. Для того, щоб водити електросамокат немає необхідності отримувати спеціальні знання, поступово набуваючи досвід водіння - транспортний засіб, обладнаний інноваційною системою управління, яка автоматично приводить його в рух, коли на самокат стає людина і відводить на себе ручку управління.

Використання самокатів Сігвей в туризмі - прекрасна ідея. Представлений електросамокат володіє такими характеристиками - при вазі в 40 кг він може розвивати середню швидкість - 20 км на годину і витримувати вагу до 150 кіло. При цьому зарядки акумулятора вистачає порядку на 40 кілометрів пробігу. Існують і сидячі міні-скутери.

В яких випадках доречно використовувати електросамокат Сігвей? На сьогоднішній день в Америці його застосовують багато гравців в гольф, поліція в ході патрулювання, працівники служб доставок і пошти, а також прості громадяни в своєму повсякденному житті. Без такого самоката не обходиться ні один масштабний фільм, адже його використовують в процесі зйомок - саме він допомагає вести кінозйомку без перепадів, тряски і розмитих, танцюючих кадрів. Багато екологів і активістів широко пропагують використовувати такі електросамокати в повсякденному побуті, оскільки вони безпечні для навколишнього середовища, не засмічують повітря вихлопними газами.

Поліцейські вже оцінили зручність використання самоката Сігвей. Наслідуючи приклад Карлаведжа, можна організувати свою справу на прокаті електричних самокатів Сігвей - така нова бізнес ідея мало відома і не застосована на ринку України, а тому конкурентів в цьому відношенні ви точно не побачите. Можна відкрити і туристичне агентство, і атракціон для дорослих та дітей - знайдеться маса любителів відчути щось нове і незвичайне. Практика прокату самоката на годину і інші ідеї, пов'язані з його використанням, показують, що окупність такого роду діяльності швидка, тому можна говорити про стабільне отримання прибутку і швидке становлення та процвітання розпочатої справи.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.