Як збільшити свій щомісячний дохід: поради експертів Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 27.06.2016 19:26 · Розділ: Життя

Додатковий заробіток – це реально. Як показує практика, сьогодні кожен бажаючий має змогу збільшити свій місячний дохід приблизно на 2-5 тис. гривень. Один із українських кадрових порталів провів опитування, в результаті якого було виявлено, що українці вважають гідною заробітну плату в 20 тис. гривень. І це при тому, що середня заробітна плата в Україні становить трохи більше 4,5 тис. гривень. Сьогодні ми розкажемо, де та яким чином в Україні можна знайти додатковий заробіток.


Експерти, які вже не один рік вивчають ситуацію на ринку праці, розповідають, що українці можуть збільшити свій дохід в приблизно на 2-5 тис. гривень, не рахуючи своєї заробітної плати. Для цього безліч можливостей. Найкращий варіант – це заробіток на хобі. Це вдале поєднання роботи із задоволенням може приносити непоганий прибуток. Звичайно, можна освоїти нові «горизонти», але якщо на це не вистачає часу, то можна знайти роботу з погодинною оплатою праці. Наприклад, це прийом замовлень по телефону, поширення листівок, робота нянею.
Можуть знайти додатковий заробіток і українські студенти, рекламуючи товари чи послуги. Люди плакаты заказать в Киеве которые может любая компания, достаточно интересный вид рекламы.

В Україні працює відносно новий сервіс по наданню та замовленню послуг. Він має цікаву назву «Метнись кабанчиком». Всі бажаючи можуть створити тут свій профіль і описати послуги, які вони можуть надавати клієнтам. Наприклад, це послуги по ремонту сантехніки, прибиранню в квартирі чи набору текстів на замовлення. Досить популярними є послуги рерайтера. За текст об'ємом 8 тис. символів можна заробити 120 гривень. А знання англійської мови – це справжня знахідка сьогодні. Це не тільки можливість робити переклади за гроші, а й писати тексти англійською мовою. Наприклад, за текст 8 тис. гривень можна заробити майже 1500 гривень.

Досить популярний заробіток – це продаж своїх тренінгів. Сьогодні кожен бажаючий, який розбирається в тій чи іншій сфері, може розробляти свої власні тренінги та продавати тим людям, яким вони потрібні. В інтернеті можна знайти велику кількість пропозицій від тренерів, які готові поділитися своїми знаннями та досвідом, допомогти швидко скинути зайву вагу, зайти другу половинку чи відкрити власну справу.

Всі ми час від часу переглядаємо в ютубі цікаві відео-ролики. Але мало хто знає, скільки заробляють так звані «ютубери». Це чималенькі суми, які сягають до кількох тисяч доларів. Заробіток залежить від глядачів, а саме від їх віку та демографічних даних. Слід зазначити, що американські перегляди дорожчі, ніж українські чи російські. Ютубер створює канал, пройшовши реєстрацію. У ролику розміщується контекстна реклама, але для цього подається заявка до адміністрації та набирається не менше, як 5 тис. переглядів.

Експерти впевнені в тому, додатково заробити можуть допомогти навички в тій чи іншій професії. Журналісти можуть писати статті на замовлення, вчителі надавати приватні уроки, а медики – працювати в приватних медичних закладах. Але все ж, найкращий спосіб заробити – навчитися монетизувати власне хобі. Треба не лише малювати картини чи робити біжутерію, а й продавати свої роботи.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.