Чи можливо навчатися безкоштовно в США? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 25.06.2016 19:22 · Розділ: Освіта

Більшість українців лише мріють навчатися в закордонному вузі, вважаючи це недоступною розкішшю. В Україні відбуваються різноманітні виставки, в яких беруть участь іноземні комерційні навчальні заклади. Вони інвестують гроші в такі заходи, тому не дивно, що навчання в приватних навчальних закладах за кордоном дуже дороге.


Але варто пам'ятати, що існують університети державної форми власності, які пропонують доступні для більшості українців можливості. Як правило, вони не беруть участі в подібних виставках. Тому якщо українці відгукуються на такі рекламні акції та відвідують такі заходи, то єдине, що їх чекає – це розчарування від цін, які просто зашкалюють. На закордонну освіту треба поглянути з іншого боку. Тим більше, що сьогодні уряди іноземних держав надають безліч можливостей. Мало хто знає, що українець, який отримав диплом бакалавра, може навчатися в США. У них зовсім інша система освіти, тому є можливість не лише безкоштовно навчатися, а й працювати асистентом викладача. Це досить поширена практика в американських вузах.

Українець, якого прийняли на посаду асистента, навчається абсолютно безкоштовно та отримує досить непогану заробітну плату – від 700 до 1500 доларів. Багато українців приїжджають в Сполучені Штати Америки, щоб навчатися та працювати асистентом. Такі можливості прописуються в запрошенні, яке надсилає вуз. Цікаво, що при оформленні візи в посольстві не потрібно пред'являти довідку з банку, про те, що на рахунку є гроші, щоб оплатити проживання.

США – це досить дорога країна в плані навчання. Але американська влада є досить лояльною до іноземних студентів. Якість освіти, отриманої в цій країні, не викликає жодних сумнівів. Взяти хоча б світовий рейтинг ТОП-500, в який входить як мінімум 200 американських вищих навчальних закладів. Ці навчальні заклади мають величезні кошти, тому бути в рейтингах – це їх першочергове завдання. Задля цього вони всіма способами намагаються залучити до навчання талановитих студентів. Вони пропонують величезні знижки на навчання або повністю покривають його вартість. Американські вузи пропонують роботу в бібліотеках, в книжкових магазинах, в гуртожитках, а також в студентських кафе.

Ще одним способом економити на оплаті за навчання є фінансова допомога, яка надається студентам, які вступають до аспірантури та планують пов'язати своє майбутнє з технічними, комп'ютерними та природничими науками. Деякі компанії цікавляться дослідами, які проводяться в цих областях, тому їх керівники виділяють величезні кошти на них. Ці кошти надаються найкращим кандидатам. Необхідно знати, що в США 40% ступенів в галузі технічних і комп'ютерних наук присвоюють саме іноземним студентам. Найменші можливості є в галузі гуманітарних та суспільних наук. Лише деякі аспіранти мають можливість працювати асистентами викладачів. Для цього треба вільно розмовляти англійською мовою та мати бажання активно працювати та жити за кордоном.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.