7 причин купити срібну прикрасу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 22.06.2016 14:59 · Розділ: Краса і здоров'я

У всі часи срібло вважалося цілющим. Його використовували не тільки в якості оберегу, але й як фільтр, що вбиває мікроби. Сьогодні можна сміливо сказати, що срібло займає почесне місце серед матеріалів, з яких виготовляють стильні прикраси.


Прикраси із срібла почали виготовляти ще в Древньому Єгипті. Тоді вони цінувалися більше, ніж золоті прикраси. В Середньовіччі прикраси для знаті виготовлялися із срібла. Сьогодні цей матеріал зберігає свої позиції та являється улюбленцем сучасних ювелірів.

На зміну помпезного стилю рюш, стрічок та мережив прийшов діловий та класичний стиль. Він більш простий, елегантний і впевнений. Його основу складають однотонні кольори, які найкраще поєднуються з вишуканими срібними прикрасами. Купить серебряное кольцо і прикрасити свій образ може кожна жінка.

Чому слід обирати срібні прикраси?
1. Срібло підходить шанувальникам металів білих відтінків. Особливо, якщо мова йде про аксесуари на кожен день. Як відомо, срібло має невисоку ціну, тому кожна жінка може собі дозволити такі прикраси.
2. Срібні прикраси досить міцні. Вони можуть служити роками. З часом такі прикраси втрачають свій блиск, але їх можна чистити вдома. Невеликі потертості, які виникають з часом, може легко усунути ювелір. Як правило, срібні прикраси передаються з покоління в покоління.
3. Асортимент срібних прикрас вражає. Завдяки цьому можна вибрати прикрасу в будь-якому стилі. Сьогодні дизайнери продовжують експериментувати, тому можна придбати досить красиві речі.
4. Срібло досить гарно поєднується з іншими металами. Наприклад, сережки можуть бути срібними, а браслет з білого золота. Такі експерименти сьогодні цілком прийнятні.
5. Срібло позитивно впливає на організм людини. В результаті проведених досліджень було зроблено висновок, що цей метал сприятливо впливає на судини.
6. Срібло – це прекрасний варіант для чоловіків. Тому в якості подарунка чоловікові можна подарувати срібну прикрасу, яка вигідно доповнить його образ на підкреслить вишуканий стиль.
7. Діти також полюбляють носити прикраси. Тим більше, що ювеліри створюють просто неймовірні форми, фігури звірів, пташок, головних героїв з мультфільмів тощо. Прикраси, зроблені із срібла, досить доступні за ціною, тому батьки охоче купують їх для своїх дітей.
Головною і незаперечною перевагою срібла є те, що воно допомагає почувати себе стильно та впевнено в будь-якій ситуації.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.