Шоколад та какао корисні для шкіри Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.09.2009 15:31 · Розділ: Краса і здоров'я

Давно відомо, що олія какао - це дуже цінний косметичний засіб. А нещодавно з'ясувалося, що какао та шоколад з високим вмістом флавоноїдів корисні для шкіри і при вживанні всередину. Під дією цих продуктів зменшуються сухість і лущення шкіри, вона стає більш гладкою, краще переносить ультрафіолетове випромінювання. Раніше вже було доведено, що флавоноїди какао поліпшують кровообіг та роботу судин.

У дослідженні брали участь здорові жінки у віці від 18 до 64 років. Одна група щоденно пила какао, багате на флавоноїди (329мг), інша - какао з низьким вмістом флавоноїдів (27 мг). Протягом 12 тижнів вчені періодично оцінювали стан шкіри учасниць дослідження (чутливість до ультрафіолетового опромінення, кровопостачання, структуру, текстуру та зволоженість).

У тих жінок, які пили какао з високим вмістом флавоноїдів, стан шкіри значно покращився за всіма показниками, тоді як у жінок, які пили какао, з низьким вмістом флавоноїдів, стан шкіри не змінився.

«Ми вражені тим, наскільки покращився стан шкіри в учасниць дослідження», - розповідає керівник проекту Катрін Куік-Юрайб (Catherine Kwik-Uribe). «Найчастіше, здоров'я шкіри намагаються відновити, використовуючи зовнішні засоби. А в останні роки, коли розпочалося глибоке вивчення корисних властивостей флавоноїдів какао, стало відомо, що вони покращують кровообіг. На щастя, цей ефект можна використовувати і для поліпшення стану шкіри».

Джерело ubr.ua


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.