Навіщо потрібні фотоальбоми в століття цифрової фотографії? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.06.2016 12:55 · Розділ: Життя

Наше життя складається з фрагментів, які ми намагаємося зберегти в своїй пам'яті. Але на жаль, часом події в мозку плутаються, хронологія подій збивається, а деякі деталі й зовсім стираються з пам'яті. Часом батьки за своїми повсякденними клопотами не встигають помітити дитинства власних дітей. Інша справа, коли під рукою завжди є сімейний фотоальбом. Він точно не дозволить забути яскраві моменти життя.


Сьогодні заказать фотопечать можна в будь-якому фотоательє. Звичайно, це додаткові витрати, але повірте, сімейний фотоальбом того вартий. Деякі люди вважають, що такі альбоми зовсім не потрібні, вони просто займають місце та збирають порохи. Тим більше, що є безліч інших способів зберігати фотографії: на флешці чи комп'ютері. Так дійсно, цифрові носії надзвичайно зручні. Наприклад, флешку можна взяти з собою в будь-яку точку світу і переглядати фотографії де завгодно. Але бувають моменти, коли хочеться погортати справжній альбом, де по крупинці зібрані всі приємні спогади.

Фотоальбом повинен бути в кожному домі. Кожна подія неповторна, тому хочеться зберегти її не тільки на флешці чи в соціальних мережах, а й в красивому фотоальбомі. До того ж, комп'ютер може зламатися, флешка загубитися, а віртуальні фото видалитися через збої на серверах. Самостійно ми не можемо створити свій дитячий фотоальбом, тому вся надія на батьків. Часом буває, що дитячий фотоальбом розповідає багато цікавого про наше дитинство, того, про що ми раніше навіть не здогадувалися.

Фотографії можна робити самостійно. Для цього потрібно мати звичайний фотоапарат. Якщо є потреба наповнити альбом більш якісними фото, то можна звернутися до професійного дитячого фотографа. Головне – робити фотографії в доброму настрої, щоб в майбутньому вони пробуджували лише гарні та приємні згадки про минуле. Гортаючи такий фотоальбом, ви можете знову пережити всі щасливі миті свого життя. Загалом, випускний, день народження чи поїздка – все це пазли, з яких складається ціле життя.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.