Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.06.2016 17:21 · Розділ: Політика

Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


Журналісти редакції El Pais нещодавно оприлюднили інформацію про те, що був знайдений уламок ракети, аналіз якого відкриє нові шляхи для розслідування цієї трагедії. Іспанське видання повідомляє, що фахівець Ігнасіо Фуенте повідомив, що скоріше всього, нове дослідження відкине одну із гіпотез – припущення про те, що літак був збитий іншим повітряним судном. Експерти міжнародної слідчої групи, до складу якої входить і представник з України Олександр Рувин, ще не визначили тип цієї ракети, але все ж встановили, що вона належить до «сімейства Бук». В статті також йдеться про те, що ще дуже рано говорити, хто саме винен в авіакатастрофі. Проблема в тому, що на ракеті відсутній ідентифікаційний номер. Як пише видання, і сьогодні продовжується виробництво ракет для установки «Бук». Крім цього, з'являються нові модифікації. В статті говориться, що такі ракети поширені в країнах – сателітах СРСР. Сюди ж входить і Україна. Автор статті вважає малоймовірним, що ця зброя потрапила до рук терористичних груп, аргументуючи це тим, що нею досить важко управляти. І висуває свою версію, згідно з якою зброю застосували формування, що відкололися від армії.

Як відомо, в Швейцарії було вилучено сейф, де містились матеріали приватного розслідування катастрофи Боїнга 777. Слідство вів німецький детектив Йозеф Реш. Сейф зберігався в одному з банків Цюріха. Згідно з повідомленнями голландської газети De Telegraaf, детектив вів розслідування по замовленню анонімного клієнта. В минулому році він заявив про те, що вже виплатив винагороду за отриману інформацію та завершив своє розслідування. Суд повинен вирішити, чи можна розголошувати дані, що були вилучені з сейфа.

Нагадуємо, в жовтні минулого року Рада безпеки Голландії оприлюднила доповідь, в якій було зазначено, що Боїнг був збитий з установки «Бук». На сьогоднішній день ще немає чіткого висновку про те, хто саме винен в трагедії, що забрала життя 298 осіб.


Інші новини розділу

 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.


 • Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля

  Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля · lesya · 27.07.2015 23:27

  У Франції місцеві нудисти виступили із протестом - їм не сподобалося те, що в країну з візитом завітав сам саудівський король. Зараз в районі Лазурного берега Франції тривають масові акції протесту.