Декілька рекомендацій щодо відкриття власного фото-салону Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.06.2016 15:36 · Розділ: Життя

Фото-салон – прекрасна ідея для бізнесу. Ця справа не вимагає особливих фінансових затрат на старті, а працювати в салоні може сам власник бізнесу. З часом невеличкий фото-салон може перетворитися у відому фото-студію. Сьогодні ми поговоримо про те, як відкрити свій власний фото-салон, а також про те, що потрібно знати про фотографії на документи.


Своя власна фотобудка може приносити стабільний дохід. Наприклад, всі ми знаємо, що кожна людина час від часу робить фотографії для документів. Вони потрібні для оформлення багатьох офіційних паперів. Наприклад, для закордонного чи внутрішнього паспорта, студентського білету чи медичної книжки. Ну і, звичайно, без фотографій ви не зможете офіційно влаштуватися на роботу. Все це означає, що робота в фото-салоні буде завжди. Під Новий рік кількість таких замовлень зменшується, але в цей час можна пропонувати своїм клієнтам інші послуги.

Чи потрібно бути професійним фотографом, щоб робити фото для документів? Теоретично, це може зробити будь-яка людина, яка не знає азів фотографії. Для цього можна запросити спеціаліста, який правильно налаштує апаратуру та виставить світло. Якщо ж в планах подальший розвиток бізнесу, то варто закінчити курси для фотографів.

Якщо ви вирішили працювати в цій сфері, то в першу чергу, необхідно зареєструвати свій бізнес відповідно до діючого законодавства. Особливу увагу слід приділити вибору приміщення. Ідеально, якщо воно буде знаходитися там, де щодня проходять сотні людей, які й будуть потенційними клієнтами. Звичайно, орендна плата буде досить високою, але слід враховувати, що це того варте.

Після підписання договору оренди, необхідно привести приміщення до порядку. Для цього треба зробити ремонт, купити меблі та всю необхідну техніку, а саме, професійне обладнання та програмне забезпечення. Не слід забувати про розхідні матеріали: глянцевий та матовий фотопапір, чорнила для принтеру, змінні картриджі для ксероксу тощо.

Для того щоб збільшити прибуток, необхідно пропонувати клієнтам додаткові послуги. Завдяки цьому бізнес буде триматися на плаву навіть тоді, коли зменшиться кількість бажаючих зробити фото. Додатковими послугами можуть бути ксерокопіювання, ламінування, сканування, роздрукування текстових документів, а також продаж різних аксесуарів і фототехніки.

Важливе значення має не тільки розташування фото-салону, а і його реклама. Привабити клієнтів можна яскравою вивіскою на вході. Також на найближчих вулицях можна розклеїти оголошення та плакати, в яких міститиметься інформація про відкриття нового фото-салону та послуги, які він надає.

Починаючи бізнес, не варто наймати велику кількість працівників. Ця робота не забирає багато часу, тому на початку з нею може справитися навіть один працівник. Як тільки бізнес почне розширюватися та давати непоганий прибуток, можна прийняти на роботу ще одного співробітника. Краще прийняти фотографа, який має досвід роботи в даній сфері, а також розбирається в фото-дизайні та спеціальних програмах.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.