Рейтинг найбільш безпечних видів транспорту Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.06.2016 12:49 · Розділ: Авто-мото

Завдяки транспортним засобам ми можемо швидко та комфортно переміщатися по всьому світу. Але якою ціною? Кожного року в транспорті гинуть мільйони людей. Щоб з'ясувати, який все ж таки найбезпечніший вид транспорту, ми склали рейтинг, і в цьому нам допомогла статистика минулих років. Можливо, вас здивують деякі позиції цього рейтингу, але зі статистикою не посперечаєшся.


Мопед та мотоцикл займає десяте місце в нашому рейтингу. Багато років поспіль цей вид транспорту вважається одним із найбезпечніших. Слід зазначити, що близько 20% смертей на дорогах припадають саме на нього. Відчайдушні перегони, які так часто можна побачити на дорозі, не тільки не потрібні, вони можуть коштувати життя. Доска для объявлений купить которую можно в интернет магазине, переповнена оголошеннями про продаж понівечених мотоциклів та мопедів.

Дев'яте місце займає велосипед – молодший брат мопеда. Як показує статистика, найчастіше дорожньо-транспортні пригоди за участю велосипедів відбуваються при зіткненні з автомобілями. Часто в таких ДТП гинуть підлітки, тому батьки повинні це враховувати.


Восьме місце посідає метро. Даний вид транспорту у випадку надзвичайної події губить життя багатьох людей одночасно. Небезпека чатує на городян, які кожного дня користуються даним видом транспорту.


Пароми не такі безпечні, як може здатися на переший погляд. Згідно зі статистикою на 1,5 млрд. км припадає близько 20 смертей. Люди гинуть не тільки в результаті аварії. Часто пасажири падають за борт. Тому водний транспорт також є небезпечним!


Шосте місце нашого рейтингу займає космічний корабель. Починаючи з 1961 року, коли в космос був запущений перший космічний апарат, 18 кораблів не повернулося на землю. При цьому слід враховувати, що всього за ці роки було відправлено 530 космічних кораблів. Більшість людей загинуло не в самому космосі, а при зльоті космічного корабля або при його приземленні.


В середині рейтингу найбільш безпечних видів транспорту опинився мікроавтобус. На жаль, через низьку кваліфікацію водіїв люди часто гинуть при поїздці.


Раніше автомобілі вважалися найнебезпечнішим видом транспорту. Але останнім часом машинна конструкція була значно доопрацьована, завдяки чому число аварій знизилося. Однак, це зовсім не означає, що потрібно забувати про заходи безпеки на дорозі та ставати прихильником божевільної їзди.


Автобуси опинилися на третьому місці рейтингу найбільш безпечних видів транспорту. Але не варто забувати й про страшні події, які часом трапляються за участю цього виду транспорту. На другому місці знаходиться літак. І це незважаючи на те, що останнім часом кількість авіакатастроф значно збільшилася. Згадати хоча б страшну трагедію в Донецькій області за участю Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines. Ще досі не зроблені однозначні висновки про причини трагедії. Незважаючи на багаточисленні авіакатастрофи, літак залишається одним із найбезпечніших видів транспорту.


Перше місце займає потяг. Особливо це стосується американських та європейських поїздів. Вони вважаються найбільш безпечними в світі.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.