Всередині підлітка знайшли брата-паразита, який жив в ньому багато років Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 13.06.2016 19:28 · Розділ: Події у світі

Неймовірна подія сталася в Малайзії. 15-річний підліток Мохд Зул Шахріл Сайдін звернувся до лікаря зі скаргами на сильні болі в животі. Він розповів, що вони почалися близько чотирьох місяців тому. З часом біль стала такою нестерпною, що хлопець вже не мав сили терпіти і вирішив звернутися по допомогу до лікарів. Про це повідомляє інтернет-журнал «НЛО Світ».


Провівши обстеження, лікарі зробили висновок, що в животі знаходиться величезна пухлина, яку терміново необхідно видалити. Під час проведення операції з живота хлопця лікарі витягли щось схоже на потворне недорозвинене немовля. Медики були в шоці від побаченого, адже тіло мало деформовану голову з довгим волоссям, дві ноги з пальцями і навіть чоловічі статеві органи. В науці цю аномалію називають «fetus in fetu», що означає «зародок в зародку». Ця досить рідкісне явище. Всього в світі було зафіксовано близько двохсот подібних випадків. Існують дві теорії походження цього феномену. Згідно з першою теорією, плід в плоді – це тератома (пухлина, яка росте з клітин ембріона). Згідно з другою, ембріон в ембріоні – це такий собі близнюк-паразит, який розвивається всередині близнюка-господаря.

Як відомо, на початковому етапі вагітності близнюками обидва плоди мають загальну плаценту. В результаті того, що один плід «загортає» в себе інший, той стає паразитом. Його подальше виживання залежить від «брата-паразита». Як правило, він не має мозку і не може жити та розвиватися самостійно. В деяких випадках він розвивається нарівні з основним ембріоном, а потім, коли процес зупиняється, перетворюється в паразитуюче тіло. Як показує статистика, ембріон в ембріоні виникає один раз на пів мільйона випадків. Практично неможливо визначити цю аномалію під час передродового огляду, тому що ембріон всередині дитини має дуже малий розмір.

Що стосується малайзійського підлітка, то на даний момент він перебуває в лікарні, де оговтується від операції та всього того, що з ним сталося. Останки його брата-близнюка сім'я хлопця поховала на кладовищі.


Інші новини розділу