Як отримати кредит без довідок про доходи: поради банкіра Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 13.06.2016 17:00 · Розділ: Економіка

Хто цікавився умовами отримання кредитів в українських банках знає, що сьогодні є можливість отримати до 50 тис. гривень без будь-яких довідок. Єдине, що вимагає банківська установа – це паспорт та ідентифікаційний код.


Сьогодні ми з'ясуємо, чи реально взяти велику суму без довідки про доходи. Згідно з останніми даними, оприлюдненими Національним Банком України, станом на сьогодні українські банки видали понад 950 тис. кредитів. Так, останнім часом кредитування стало поширеним явищем в Україні. Але незважаючи на це, не всі громадяни знають, що вони мають можливість отримати кошти без пред'явлення довідки про доходи, застави чи поручителів. А що ж робити людям, які мають погану кредитну історію? Заходьте на сайт http://monetary-flow.com/yak-napisati-bznes-plan-dlya-vttchiznyanogo-nvestora/ та читайте детальні умови отримання позики.

Наведемо приклад. Потрібно зробити термінову операцію. Як відомо, медицина в Україні небезкоштовна. Де взяти кошти? Більшість українських банків можуть надати кредит до 50 тис. гривень без довідки про доходи. Для того, щоб детальніше розібратися в цьому питанні, ми звернулися до до голови правління відомого всім банку «Перший Український Міжнародний банк», або як ми вже звикли його називати ПУМБ. Сергій Черненко бере участь в щотижневій передачі на каналі «Україна», в якій пояснює українцям складні банківські процеси та дає поради, що допомагають розібратися в багатьох питаннях.

Експерт пояснив, що для отримання кредиту необхідно прийти в банк та надати менеджеру паспорт та ідентифікаційний код. Той в свою чергу оформить заявку на отримання кредиту. Якщо відповідь позитивна, то буде оформлена пластикова картка на ім'я позичальника, за допомогою якої можна зняти кошти. Інформація про нарахування коштів прийде у вигляді смс-повідомлення.

Загалом, процедура оформлення кредиту займає близько години. Кошти можна знімати частинами. Деякі банки пропонують додаткові бонуси за оплату банківською картою покупок в магазинах.

Експерти рекомендують вирахувати, яку суму ви готові віддавати за кредит кожного місяця. Це дасть змогу визначити, чи зможете ви взяти великий кредит. Важливе значення має репутація банку. Потрібно вибирати банк, який працює вже не один рік. Слід звернути увагу на те, які умови для погашення кредиту він надає. Наприклад, буде дуже зручно, якщо кошти можна вносити через термінал чи інтернет-банкінг, який дозволяє погасити кредит, не виходячи з дому. Кредит – це досить серйозна справа, до якої слід поставитися відповідально.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.