Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 07.06.2016 21:51 · Розділ: Культура

Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.

В этой статье мы рассмотрим цвета, силуэты и стили, а также узнаем, какие вечерние платья онлайн можно приобрести в интернет-магазине.

Треба зазначити, що моделі 2016 року милують око різноманітністю кольорів. Але все ж стилісти рекомендують обирати модель, спираючись на свій смак. Однак, якщо в пошуках «нового» ви зайшли в глухий кут, найкращим варіантом стане класична сукня.

Чорна сукня дозволяє експериментувати, тому вона як завжди займає почесне місце серед вечірніх суконь 2016 року. Цей колір ідеально поєднується з бальними силуетами та нестандартним кроєм. Також завдяки чорному кольору більш об’ємним виглядає 3d декор. Актуальна в цьому році напівпрозорість відтворена саме в чорних вечірніх сукнях.

Тепер поговоримо про білі вечірні сукні, які значно відвертіші. Більшість розкішних вечірніх суконь виконано в молочних або снігових тонах. Цей колір обирають для того, щоб створити спокусливий та ніжний образ.


Любителькам багатого декору дизайнери пропонують розкішні сукні синього кольору. Можливо, таке вбрання буде виглядати провокативним, але воно впишеться в рамки вечірнього дресс-коду.


Альтернативний варіант – строката сукня, яка облягає фігуру. Вона неодмінно приверне увагу.


«Любов» до блиску - це особливість сучасних модниць. Серед них не вщухає дискусія: металевий блиск є характерним для вечірки чи це ще один спосіб привернути до себе увагу. Відомі дизайнери говорять про те, що сперечатися тут немає про що, тому що металік – продуманий інструмент, що здатен обгорнути струнку жіночу фігуру, як фольга шоколад.


Модними залишаються стрази та пайєтки, які прикрашають вишукані вечірні сукні.


Якщо говорити про короткі вечірні сукні, то вони більш лаконічні та стримані. Також в 2016 році популярні вечірні сукні міді. Вони можуть бути багатошаровими, невагомими, поєднуватися з прозорими мереживами.


Довгі вечірні сукні досить різноманітні, тому можна обрати модель на будь-який смак. Дивлячись на довгі вечірні сукні з рукавом, можна сказати, що в цьому році дизайнери захопилися напівпрозорими матеріалами. Також привертають увагу моделі з короткими рукавами та довгими рукавичками.


Грецькі вечірні сукні – ще один виграшний варіант. Втім, 2016 році дизайнери не будуть балувати модниць різноманіттям цих моделей.


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?


 • Як створити маленьку Італію в своїй квартирі?

  Як створити маленьку Італію в своїй квартирі? · Марина Левицкая · 30.12.2015 14:46

  Італія підкорила серця багатьох мандрівників. Для того, щоб не втратити почуття свята, не обов'язково регулярно їздити до цієї країни. Власну маленьку Італію можна створити в своїй квартирі.