Почуття можна виразити у формі ... кавуна Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.09.2009 15:16 · Розділ: Цікаві факти

Японці не раз дивували весь світ своїм нетрадиційним сприйняттям оточуючого та дивовижними рішеннями. Не зрадили вони своїй традиції і цього разу. Чергова ідея з країни Вранішнього Сонця - це незвичайний спосіб зізнання в коханні, яке, як виявляється, можна виразити за допомогою. .. кавуна. Заповзятливий фермер Хіроїті Кімура (Hiroichi Kimura), з префектури Кумамото, разом з дружиною, виростили кавун у формі серця.

Фото взяте з сайту japanprobe.com
Фото взяте з сайту japanprobe.com

Весь процес втілення ідеї в життя зайняв три роки, що, безумовно, демонструє глибоку відданість роботі. Звичайно, цей кавун навряд чи є дуже дивним, враховуючи, що країна взагалі славиться вирощуванням плодів і овочів найрізноманітніших форм. Але, як розповідають фермери, вони мріяли про те, щоб плоди їхньої праці символізували їхні почуття один до одного.

Японській парі вдалося виростити 20 незвичайних кавунів, частина яких була відправлена в універмаг «Івата» («Iwataya»). Кажуть, за досконалу любов завжди доводиться платити - це вірно і в даному випадку: вартість кожного кавуна «від щирого серця» склала 15750 єн (160 дол. США).

Джерело leit.ru


Інші новини розділу