Готуємося до навчання за кордоном Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 31.05.2016 11:43 · Розділ: Освіта

На перший погляд, отримати освіту за кордоном досить складно. Але мало хто знає, що деякі європейські вузи пропонують досить недороге навчання для іноземних студентів. А якщо докласти зусиль, то навчатися в одному з престижних закордонних вузів можна абсолютно безкоштовно.


Головна умова обучения за рубежом – це знання іноземної мови та уміння пристосовуватися до будь-яких обставин в незнайомій країні. Якщо говорити про вартість навчання за кордоном, то звичайно вона залежить від вузу, який ви обрали. Якщо ж ви все-таки маєте надію на те, що вам пощастить і ви будете навчатися безкоштовно, то знайте, що деякі польські на німецькі вузи дають таку можливість іноземним студентам, що готові навчатися мовою приймаючої сторони.

Для цього необхідно оплатити встановлений реєстраційний внесок та надати довідку про стан свого банківського рахунку. Таким чином, оцінюється платоспроможність студента, який планує навчатися за кордоном. Якщо ви закінчили середню школу та не хочете втрачати часу, то є можливість зразу ж розпочати підготовку до вступу в закордонний вуз. Якщо ви визначилися з професією, то необхідно зібрати інформацію про вузи, які готують таких спеціалістів за кордоном. Також потрібно вивчати іноземну мову, знання якої є головною умовою вступу в більшість закордонних вузів. До того ж, потрібно отримати сертифікат, який підтвердить знання іноземної мови. Важливу роль відіграє і середній бал, з яким ви закінчите школу. Для того щоб почувати себе більш впевнено, можна пройти підготовчу програму, яку можна підібрати в будь-якому освітньому агентстві.

Якщо ж ви закінчили перший курс вітчизняного вузу, то можете перевестись на перший курс іноземного. Також можна перевестися з третього курсу. Як не крутіть, ви в будь-якому випадку втрачаєте один рік. Якщо ж ви вже маєте диплом бакалавра, то реалізувати себе ви можете, скориставшись магістерською програмою, яку пропонують іноземні вузи.
Сьогодні є безліч цікавих пропозицій від іноземних вузів, від яких важко відмовитися.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.