Чому компанії обирають бюро перекладів? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 27.05.2016 13:25 · Розділ: Освіта

Дуже непросто створити серйозний бізнес на ринку перекладацьких послуг, який бути приносити стабільний дохід. Сьогодні рентабельність деяких компаній у цій сфері досягає 30%. Як можна досягти успіху в цій сфері?


Створення своєї фірми перекладачем та її розвиток з нуля досить типова справа для сучасного ринку. Значна частка переказів припадає на фірми, які створені за принцом фрілансерських групп. Це такі собі віртуальні спільноти перекладачів, що не мають офісів, тому спілкуються з замовниками через інтернет. Витрати на такий бізнес мінімальні. Треба зареєструвати компанію, створити відповідний сайт та рекламувати послуги. Перевага такого перекладу – його невисока вартість, що приваблює багатьох клієнтів. А студенти взагалі готові виконувати замовлення за копійки. Втім, багато фрілансерів працюють за нормальними розцінками, якщо порівнювати їх з цінами в бюро.

Компанії, яким щодня потрібно переводити декілька сотень сторінок документів зазвичай не користуються послугами фрілансерів. Причина в тому, що вони не в змозі виконати такий великий обсяг робіт за короткий термін. Саме тому компаніям зручніше мати справу з бюро переводов Документ, в якому працюють досвідчені фахівці, готові взяти на себе відповідальність за виконання роботи. Саме тому і якість роботи в бюро знаходиться на найвищому рівні.


Фахівцям з бюро перекладів під силу те, чого не можуть зробити фріланс-групи. Наприклад, не тільки перекласти документ, а й грамотно відредагувати його. Детальна інформація розміщена на сайті http://perevod-documentov.kiev.ua. Спеціалісти, які працюють в бюро перекладів, здатні обробляти величезну кількість документації та контролювати точність перекладу. Це дуже важливо, адже ціна помилки у документі може бути дуже високою. Крім цього, великою кількістю інформації необхідно правильно управляти, тому величезну роль відіграє якість менеджменту. Необхідно дотримуватися термінів, стежити за тим, що знаходиться в роботі, що здано, а що треба повернути на доопрацювання.

Багато хто порівнює професію перекладача з професією офіціанта чи прибиральниці. Чомусь, юриста чи економіста сприймають, як серйозного фахівця, якому потрібно платити 100 доларів за годину, а роботу перекладача оцінюють за мінімальним тарифом. Насправді, перекладач повинен отримати вищу освіту і накопичити досвід роботи. Крім того, такий фахівець повинен працювати кожний день, щоб не втратити свою кваліфікацію.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.