Українці віддають перевагу покупкам в інтернеті Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 27.05.2016 11:43 · Розділ: Економіка

Незважаючи на економічну кризу в нашій державі, люди активно здійснюють покупки, користуючись інтернетом. Компанія EVO провела дослідження, в результаті якого було виявлено, що за 2 останні роки сума одного замовлення зросла майже на 40%. Якщо в 2014 році середній чек за одну покупку в мережі становив 550 гривень, то вже в 2016 році ця сума зросла на 400 гривень. Сьогодні ми поговоримо про те, що саме купують українці в інтернеті, а також чому зросла середня сума замовлення.


Інтернет-магазини останнім часом стали дуже популярними серед українців. Відповідно, багато компаній пропонують професійні послуги поискового продвижения (SEO) сайтів. Аналітики впевнені в тому, що покупки в інтернет-магазині приваблюють українців не випадково. Перш за все, це пов'язано з тим, що шопінг тут значно дешевший, ніж у звичайних магазинах. На покращення товарообігу у мережі впливає і те, що інфляція випереджає зростання середнього чеку.

Самі українці також підтверджують те, що стали активніше купувати товари в інтернеті. Покупки в інтернеті стали модними не лише серед молоді, а й серед старшого покоління. 70-річна киянка Марія Онищенко розповідає, що часто купує товари в інтернет-магазині. Наприклад, техніку чи садовий інвентар. А 40-річний Андрій з Миколаєва розповідає, що його батьки майже все купують в інтернеті. Спочатку вони знаходять потрібний товар в магазині або на ринку, потім порівнюють його ціну з аналогічним товаром в інтернеті. Купуючи одяг, техніку, добрива, вони економлять близько 50%. Щоб не натрапити на аферистів, вони перевіряють репутацію інтернет-магазину по відгукам.

Що купують українці в інтернеті? В першу чергу, людей цікавлять продукти харчування, напої, одяг для дітей та дорослих, техніка, книжки, будівельні матеріали, сільськогосподарське обладнання, авто- і мототехніка. Слід зазначити, що покупці віддають перевагу товарам українського виробництва. Кожна четверта покупка - від українського виробника. Зазвичай, це одяг, прикраси, сумки чи ремені. На думку експертів, це пояснюється тим, що українські виробники швидко адаптуються до нових ринкових умов та адаптуються до смаків та потреб покупців.

Шопінг в інтернеті – це хороша антикризова стратегія. Товари в інтернеті значно дешевші, ніж в магазинах, адже тут не потрібно оплачувати оренду приміщення, комунальні рахунки, заробітну плату продавцям. Це все дає можливість придбати товар на 20-30% дешевше, ніж в магазині. Слід враховувати і досить жорстку конкуренцію між інтернет-магазинами. Розробка мобільних та планшетних додатків сприятиме ще більшому розвитку цього напряму. А створення 3d примірочних привабить ще більше бажаючих купити щось для себе в інтернет-магазині.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.