Найбільш популярні вакансії для літнього підзаробітку Автор: kseniya_www · Опубліковано: 24.05.2016 12:57 · Розділ: Освіта

Літні канікули - це відмінний спосіб гарненько заробити, особливо актуальний для школярів і студентів.


Вітчизняні компанії почали пошук кадрів на сезонну підробіток вже з початку квітня. Не дивно, адже найбільше зростання активності на ринку праці доводиться саме на літній період. При цьому наголошується, що кількість вакансій зросла більш ніж в півтора рази, однак, навіть не дивлячись на це, кількість резюме скоротилося на 4-5%, що само по собі є одним з факторів того, що конкуренція за місце в цьому році буде набагато нижче. Звичайно, є студенти, які можуть заробляти пристойно, ще до закінчення свого вищого навчального закладу. Це, як правило, успішні розумники, які з задоволенням візьмуть на виконання курсову чи дипломну роботу своїх одногрупників за гроші. Ціни за такі роботи, звичайно, нижчі, ніж в сервісах з написання курсових робіт, можливо, і якість буде не такою хорошою, як, скажімо, в компанії http://dekan.com.ua, однак, багатьом студентам послуги з написання рефератів дуже потрібні.

Традиційно, літній сезон - це найбільш сприятливий час для підробітку в туристичній та вітальні галузях. Величезний наплив відвідувачів готелів і відкриття літніх майданчиків кафе вимагають від роботодавців розширення штату персоналу напередодні підвищених навантажень і клієнтських потоків. У більшості випадків, основною «робочою силою» в таких закладах стають студенти, більшість з яких крім заробітку сподіваються отримати практичні навички для подальшої роботи.

Крім готельної та ресторанної сфер, вітчизняні студенти цікавляться підробітками на будівництві, оскільки, на їхню думку, тут можна заробити пристойні суми. Статистика ж показує, що середня зарплата майстра або будівельника дійсно перевищує місячний заробіток працівника сфери обслуговування. При цьому будівельні компанії з радістю приймають на сезонну роботу студентів. Ознайомитися з основним профілем майбутніх робіт можна ось тут, а також на інших ресурсах, детально описують послуги, що надаються.

Однак найбільш популярною є сезонні підробітки за кордоном: в Польщу, Німеччину, Бельгію і Нідерланди потрібні люди, готові збирати овочі і ягоди. Незважаючи на не найпростіші умови праці, оплата здійснюється у валюті, при цьому платять не за день, а за годину роботи. Крім цього, зарубіжних роботодавців також цікавлять фахівці сфери обслуговування: бармени та офіціанти за кордоном цінуються не гірше, ніж на батьківщині, при цьому плата за роботу тут набагато вище.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.