Як подолати лінь та почати бігати? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 21.05.2016 16:48 · Розділ: Краса і здоров'я

Кожному з нас відомий вислів «почну з понеділка». Вона стосується і ранкової пробіжки. Ми говоримо її сотні разів, розуміючи, що лінь все одно переможе.


Источник likar.info пише, що отримати перемогу в цій боротьбі ти все ж таки можеш. А для цього необхідно протриматися хоча б з два місяці.

З чого почати? В перше чергу, треба дати собі правильну установку. Якщо у твоєму уявленні біг – це важка праця, то ентузіазму вистачить на тиждень-другий. Тому потрібно навчитися отримувати від нього задоволення. Чудово, коли ти і тіло приведеш до ладу, і будеш щоденно отримувати задоволення від зарядки. Будь-який бігун безумовно підтвердить це. Коли ти втягнешся в цей процес, то вже не зможеш від нього відмовитися. Спочатку важко всім – це підтвердить будь-який спортсмен. Тому перше, що потрібно зробити – це побороти свою лінь.

Як відомо, перемоги надихають, тому варто настроїти себе на випробування, яке буде тривати два місяці. Якщо ти можеш протриматися весь цей час, то отримаєш свою першу перемогу над ліню. Для новачка досить буде дві-три пробіжки на тиждень тривалістю до тридцяти хвилин. З часом потрібно нарощувати темпи: тренування збільшити до сорока-п'ятдесяти хвилин. Швидкість і відстань не є основними в тренуванні. Головне – це систематичність. Якщо ти будеш дотримуватися графіку пробіжок, то зможеш протриматися заплановані два місяці. Після закінчення цього терміну ти можеш покинути цю справу, якщо вона стане тобі не до душі. Головне – витримати цих два місяці.

Якщо ти не знаєш, як знайти час для тренувань, то згадай, як ти ведеш марні розмови в соціальних мережах, читаєш непотрібну інформацію, граєш в комп'ютерні ігри. Уяви собі, що офіс, в якому ти працюєш, переїхав на іншу адресу і тепер до роботи необхідно добиратися не 10 хвилин, як раніше, а цілих 40? Звичайно, ти будеш вставати раніше і скоригуєш цей графік таким чином, щоб не запізнюватися на роботу. А чому? Тому що це життєво необхідно і іншого виходу ти не маєш. З тренуваннями все інакше. Тут немає начальника, тому все залежить від твоєї дисциплінованості та самоорганізації.

Не відкладай тренування до понеділка або якоїсь дати. Цей план навряд чи спрацює. Це буде такий же день, як і всі інші. Нічого нового. Це просто забобони, які на думку багатьох людей допомагають налаштовуватися на результат. Почни вже сьогодні. А якщо ти сидиш в офісі та читаєш цю статтю, то заплануй собі ранкову пробіжку вже на завтра.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.