Вчені виявили, що вивчення іноземної мови покращує память та уважність Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 18.05.2016 16:09 · Розділ: Освіта

Команда вчених детально вивчила розумові здібності людей віком від 18 до 78 років. В результаті було виявлено, що вивчення будь-якої іноземної мови значно підвищує уважність та швидкість мислення.


Дослідники розповідають, що всі, хто вивчає іноземну мову, можуть досягти такого результату протягом невеликого проміжку часу. До того ж, отриманий результат можна закріпити за допомогою регулярних занять. Це особливо корисно для тих, хто планує вступити до англомовної школи, коледжу або університету. Як відомо для цього потрібно скласти тест з англійської мови IELTS.

Вчені досліджували розумові здібності людей, які протягом тижня вивчали іноземну мову. В першу чергу, оцінювалася уважність учасників. Для цього використовувався аудіо-тест. Було відзначено, що люди, які брали участь в експерименті, змогли швидко виділяти певні звуки, а також засвоювати велику кількість інформації. Отримані дані порівняли з тими, що були отримані до початку проведення дослідження, коли вони ще взагалі не проходили такого курсу. Також дослідження показали, що у людей, які взяли участь в експерименті значно покращилася увага. Цікаво те, що таких результатів досягли всі учасників, не зважаючи на свій вік.

Вчені зробили три важливі висновки. Перший полягає в тому, що люди в будь-якому віці можуть спробувати новий вид розумової діяльності. Наприклад, почати вивчати іноземну мову. Другий висновок: покращити пам'ять та досягти позитивних результатів у вивченні будь-якої іноземною мови можна, пройшовши найкоротший курс. Третій: це можна закріпити шляхом регулярних тренувань, які не займуть багато часу. Слід зазначити, що автор дослідження - викладач психології та лінгвістики Томас Бак, який вже багато років працює в Школі філософії.

Через дев'ять місяців експеримент був повторений. Участь в ньому взяли учасники попереднього експерименту. Новизна занять сприяла підвищенню їх уважності, а тривала практика зробила зміни помітними навіть через кілька місяців.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.