Українські студенти обирають польські вузи Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.05.2016 16:25 · Розділ: Освіта

Все більше українських студентів віддають перевагу навчанню в Польщі. Тому, якщо ви ще не визначились з вибором країни, в якій плануєте навчатись, радимо розглянути переваги польських вузів. Слід зазначити, що сьогодні ця країна повільно, але вірно починає залучати закордонних студентів, в тому числі і з України.


Польща займає перше місце в Європі по кількості вищих навчальних закладів. Чому українські студенти мріють навчатися в Польщі? Перш за все, слід відзначити її територіальну та ментальну близькість до нашої країни. Навчання на польській мові не доставляє особливих проблем студентам з України. На сайті http://study-and-travel.net/ розміщена інформація про умови та особливості освіти в Польщі. Часто польська мова інтуїтивно зрозуміла нашим співвітчизникам. Не варто боятися, що поляки не зрозуміють ваших поглядів і пріоритетів, адже в наших народів багато спільних традицій. Поляки – це досить привітний та гостинний народ.

Освіта в Польщі – це не лише високий європейський рівень, а й міжнародні перспективи. Ягеллонський університет вважається одним із найстаріших університетів Європи. Він був заснований ще в 1364 році. Якість освіти в Польщі контролюється Державною акредитаційною комісією. Їй підконтрольні всі приватні та державні вузи, розміщені на території Польщі. Саме тому освіта відповідає всім міжнародним стандартам та вважається однією із найпрестижніших у світі. Завдяки Болонській системі дипломи, отримані в польських вузах визнаються в багатьох країнах світу. Саме тому польські студенти мають можливість брати учать в програмах міжнародного обміну.

Польські вищі навчальні заклади вже давно намагаються привабити іноземних студентів. Насамперед, це пов'язано з демографічною кризою. В таких умовах влада всіляко намагається спростити вступ в свої вузи. Часто студентам пропонують підтримку, яка стосується не тільки вступу чи оплати навчання, але й проживання, пошуку роботи після закінчення вузу, наймання житла тощо. Наприклад, діє програма, яка дозволяє безкоштовно навчатися іноземцям з польським корінням. При цьому такі студенти претендують на отримання стипендії. Слід зазначити, що вартість проживання набагато нижча, ніж в більшості західноєвропейських містах. Вибираючи закордонний вуз, зверніть увагу на польські навчальні заклади, які сьогодні користуються попитом серед багатьох іноземних студентів.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.