Як потрапити на стажування за кордон? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 28.04.2016 11:30 · Розділ: Освіта

Вважається, що основний показник успішного працівника – це бажання навчатися. Перевершити його можуть лише спеціалісти, які крім гарних оцінок в заліковці, пройшли стажування за кордоном. Керівники столичних компаній по підбору персоналу, впевнені в тому, що такі студенти мають набагато вищі шанси отримати хорошу посаду, ніж відмінники чи просто активісти. Також це позначається на заробітній платі.

Апостиль в Україні
Апостиль в Україні


Яким чином студент з України може поїхати на практику за кордон? Які вузи надають таку можливість та як зібрати необхідні документи? Своїх студентів на практику за кордон відправляють не тільки державні, а й приватні вузи. В кожного з них є свої напрацьовані роками зв'язки. На офіційних сайтах українських вузів вказані ближні країни (Польща, Росія, Білорусь, Словаччина), а також більш віддалені (Данія, Іспанія, Німеччина, Китай). Слід зазначити, що найбільш активно вчать свої студентів за кордоном туристичні вузи. Зазвичай, базами практики є готелі або ресторани, розташовані на закордонних курортах. Студенти живуть в квартирах чи гуртожитках. Проживання та харчування цілком безкоштовне. Наприклад, закордонне стажування широко практикується в Київському університеті туризму.

Відправляють своїх студентів на практику і українські аграрні вузи. Зазвичай, такі роботи пов'язані зі збором врожаю, вирощуванням овочів та фруктів чи розведенням худоби. Подібну практику проходять студенти Миколаївського державного аграрного університету.

Харчовики також їздять на практику, але не часто. Причина в тому, що найчастіше студенти вчать англійську мову. А коли на практику їх запрошує Франція чи Німеччина, то вони відмовляються і не потрапляють за кордон. В кожному вузі є спеціальний відділ, де знаходиться вся інформація від партнерів за кордоном та іноземних компаній про набір студентів на практику. Вона знаходиться у відкритому доступі. Зазвичай, вона широко розрекламовується вузом, тому що від кількості студентів, які поїхали на стажування за кордон, залежить престиж навчального закладу. Проблема в тому, що часто такі відділи не можуть «достукатися» до студентів. В результаті - на практику можуть потрапити одиниці.

Кожен окремий випадок потребує підготовки різних документів. Є й загальний список, про який можна подумати заздалегідь. Наприклад, підтвердження про те, що студент володіє іноземною мовою, резюме та мотиваційний лист роботодавцю, в якому вказані цілі стажування, закордонний паспорт, рекомендації та інші документи.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/education/kak-poluchit-stazhirovku-za-rubezhom-699255.html

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.