Як почати бізнес з нуля і відкрити власний інтернет магазин? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 26.04.2016 10:52 · Розділ: Економіка

Все більше людей віддають перевагу покупкам в Інтернеті. Те саме можна сказати і про підприємців, які хочуть вести свою справу онлайн. Ще кілька років тому власне підприємство в Інтернеті викликало безліч запитань і побоювань, та сьогодні це звичайна справа, яка дає непоганий прибуток своєму власнику.


Крім того, існує багато агентств, які допомагають відкрити інтернет магазин і створити відповідний сайт, незалежно від сегменту ринку, в якому він буде працювати.

Як скласти бізнес план? читайте на сайті

Однак не всі підприємці знають, як створювати умови для його просування в майбутньому.
Що рекомендують фахівці тим підприємцям, які хочуть мати власний інтернет магазин, що буде приносити стабільний прибуток?

Перед тим, як перейти до рекомендацій, необхідно зазначити, що відкриття інтернет магазину обійдеться вам значно дешевше, ніж організація стаціонарної точки продажу. Пояснення дуже просте. Власники бізнесу в інтернеті не витрачають гроші на оренду приміщення, на комунальні послуги та на заробітну плату своїм працівникам. А що вже говорити про податки, які повинен сплачувати підприємець. В той же час, неможливо сказати, що відкриття та подальший розвиток інтернет магазину обійдеться його власнику цілком безкоштовно.

Як правильно вибрати сегмент, в якому буде попит на запропоновані вами товари? Неправильне вирішення цього питання може призвести до банкрутства власника інтернет магазину, незалежно від того, скільки коштів він вклав в дизайн та SEO-оптимізацію. Вибирайте той сегмент ринку, в якому буде попит на ваш товар. Не забувайте про конкурентів. Їх не повинно буди занадто багато.

Які юридичні моменти необхідно враховувати при відкритті інтернет магазину? Організація власної справи в інтернеті не потребує ніяких дозволів та ліцензій. Все, що потрібно від підприємця – зареєструватися в якості фізичної особи-підприємця. Підприємець може самостійно вести бухгалтерію.

Який вибрати дизайн для свого інтернет-магазину? Сьогодні є багато функціональних можливостей, які дозволяють вибрати дизайн з маси варіантів для оформлення свого інтернет магазину. Краще, щоб цією справою займалися спеціалісти. Вони виберуть найбільш оптимальну навігацію по сайту та забезпечать його нормальне функціювання в версії для ПК і смартфона.

Де знайти надійного постачальника товару? Якщо ви вирішили, в якому сегменті ринку будете працювати, займіться пошуками постачальника. Зверніть увагу на тих, хто пропонує товари, які підходять вам за ціною та якістю. Поцікавтеся про умови реалізації товару та про знижки на продукцію.

Як організувати своє робоче місце? Працювати можна з дому. Це найкращий варіант в умовах, коли вкладені кошти ще не почали окуповуватися. До того ж, штат співробітників невеликий. Головне – правильно розподілити обов'язки. Це спілкування з клієнтами в телефонному режимі, просування сайту в соціальних мережах, забезпечення інформаційних оновлень та якісних фотографій продукції, що представлена в інтернет магазині, а також підправка і зберігання товару. Сьогодні існує маса рекомендацій для тих, хто планує відкрити інтернет магазин. Звичайно ж, немає єдиної моделі для всіх сайтів. Але головне – це бажання експериментувати та пізнавати щось нове.

Джерело: http://glavnoe.ua/news/n257938

Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.