Будинок-мрія: незвичайні будинки в несподіваних місцях Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 25.04.2016 12:33 · Розділ: Цікаві факти

Креативний підхід до питання інтер'єру та дизайну будинку – прерогатива сучасної людини, яка має для цього безліч можливостей. Одні акцентують свою увагу на екологічності матеріалів, з якого зроблений будинок, інших хвилює оригінальний дизайн. А хтось проймається комфортом та затишком свого будинку.


Більшість людей мають обмежений бюджет, тому розуміють, що найкращий варіант реалізації своєї мрії – побудувати доммечту своїми руками. Спеціально для вас ми підібрали найбільш оригінальні ідеї, які були втілені в життя не менш неординарними людьми.

В невеличкому сербському містечку розташований будиночок, якому вже не менше 45 років. Його особливість в тому, що він стоїть на великому камені посеред озера. Можливо, це не найкраще місце для життя, але, погодьтеся, ідеальне місце для відпочинку.


Прихильники «Володаря перснів» будуть в захваті від такої ідеї. Відомий фотограф Саймон Дейл перетворив невеличку ділянку землі в лісі на будинок, який нагадує дім для хоббітів. Він був збудований за чотири місяці. Еко-дім має безліч переваг. Наприклад, він нагрівається за допомогою сонячних панелей і каміна. Холодильник тримає прохолоду за рахунок підвалу. На втілення такого незвичайного проекту автор витратив трохи більше п'яти тисяч доларів.


Стів Арін збудував в Таїланді будинок своєї мрії. Він обійшовся йому в дев'ять тисяч доларів. Біля будинку розташований особистий ставок. Особливість будиночка в тому, що він нагадує купол. Зсередини все зроблене з натуральних матеріалів.


Американець Брюс Кемпбелл перетворив корпус Боїнга 727 1965 року в житловий будинок. Він купив його за дві тисячі доларів. Щоб перевести його він витратив близько чотирьох тисяч доларів.


Хенк Буттіт – студент факультету архітектури, який вирішив житлове питання наступним чином. Він перетворив старий шкільний автобус на цілком пристойне житло. Для переобладнання автобуса він використав стару підлогу з тренажерного залу.


Будинок з вагона поїзда знаходиться в Ессексі, що в штаті Монтана. Це колись він перевозив пасажирів. Але сьогодні тут є все: кухня, ванна кімната, спальня і навіть камін.


Сучасний будинок-нора був створений на схилі пагорба в Вальсі, Швейцарія. Структура цього будинку досить незвичайна, але його власник має унікальну можливість насолоджуватися усіма красотами гірської природи.


Будинок-водоспад був збудований ще в 1935 році. Ця геніальна ідея булла втілена архітектором Френком Ллойдом з практичної точки зору. Для його будівництва на той час було замало місця. Саме тому була використана територія біля самого водоспаду Пенсильванія.


Підземний будинок у Греції знаходиться в сільській місцевості на острові Антипарос. Він повністю зливається з навколишнім середовищем.

Джерело: http://ofigenno.cc/neobychnye-dizayny-domov

Інші новини розділу