Бізнес-ідея: відкриття приватного охоронного агентства Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 21.04.2016 13:38 · Розділ: Життя

Діяльність, пов'язана з охороною об'єктів, може приносити досить непоганий прибуток. Сьогодні багато бізнесменів вкладають свої кошти в цю галузь.


Слід зазначити, що цей вид діяльності не такий вже й простий і має певні особливості. Також необхідно враховувати деякі нюанси, що стосуються його відкриття. Фірми, які звертаються в охоронні агентства, переслідують різні цілі. Це охорона певних об'єктів або виключно рекламні цілі.

Щоб зареєструвати та відкрити своє власне охоронне агентство, потрібно вивчити всі особливості роботи даної галузі. Розглянемо основні етапи втілення в життя цієї бізнес-ідеї.

Реєстрація

Щоб відкрити свою фірму, необхідно зареєструватися в якості фізичної чи юридичної особи. Відповідні документи подаються в органи реєстрації та податкову службу. Також треба отримати ліцензію. Компанія «Правова допомога» пропонує послуги по отриманню ліцензій. Багато інформації про охоронні ліцензії міститься на сайті компанії. Основна вимога для отримання такої ліцензії – це наявність спеціально навченого персоналу. Ідеальний варіант – це прийняття на роботу фахівців, які мають досвід роботи в даній сфері.

Офіс

Для повноцінного функціювання агентства необхідний офіс. Він потрібний для прийому на роботу нових співробітників, спілкування з клієнтами, зберігання зброї, розташування групи оперативного контролю.

Зброя

Зброю використовують не всі агентства по наданню охоронних послуг. Її наявність обов'язкова для охорони матеріальних цінностей чи великих виробничих приміщень. Охоронні заходи в торгових центрах, розважальних комплексах, навчальних структурах можуть обходитися без вогнепальної зброї. В більшості випадків, охоронні агентства вважають за потрібне при потребі користуватися зброєю під час охорони складів чи вантажу. Чинне законодавство встановлює, що одна одиниця вогнепальної зброї розрахована на 4 співробітника. Носіння певної зброї потребує відповідного дозволу.

Штат

Працівник зобов'язаний мати посвідчення. В разі, якщо на роботу прийнятий співробітник, який не має досвіду роботи, він повинен пройти навчання. Працівник, який не має посвідчення, повинен працювати в парі з більш досвідченим співробітником.

Обладнання

Кожній охоронній фірмі потрібні спеціальні засоби зв'язку. В наявності повинні бути телефонні апарати та рації. Співробітники повинні бути одягнуті в форму з відповідною емблемою.

Пошук клієнтів

На перших порах клієнтами можуть стати ваші знайомі чи друзі. Щоб залучити нових клієнтів, варто запропонувати послуги школам, вищим навчальним закладам, торговим центрам, приватним компаніям.

Охоронне агентство – це перспективний вид бізнесу. Спочатку можна організувати невеличку фірму без використання зброї, а потім можна розширитися і набрати штат співробітників, які мають досвід роботи в правоохоронних органах та право носити зброю.

Джерело: http://fdlx.com/business-idea/7102-biznes-ideya-otkrytie-chastnogo-oxrannogo-agentstva.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.