Експерти: в Україні очікуються перевірки через "панамський скандал" Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 21.04.2016 11:23 · Розділ: Події у світі

Аналітики вважають, що в результаті грандіозного панамського скандалу підприємці будуть виходити з офшорів. Після оприлюднення інформації про офшори відомих світових діячів почнуться масові перевірки, які проводитимуться податківцями та правоохоронцями в Європі та Сполучених Штатах Америки. За їх результатами будуть нараховуватися штрафи та проводитися арешти.


Слід зазначити, що компанії, які дотримуються законодавства вже сьогодні готові до посилення податкових процедур. Вони розуміють, що необхідно створювати за кордоном реальні компанії з персоналом, офісом та іншими обов'язковими для господарюючих об'єктів атрибутами. Наприклад, Кіпр відкриває багато можливостей для підприємців. Подробиці на сайті http://icf-ua.com/service/sozdanie-i-podderzhanie-inostrannogo-biznesa/nizkonalogovye-yurisdiktsii/kipr.

Українські експерти пророкують перевірки не тільки від західних, а й від українських контролюючих органів. Менеджер з питань міжнародного оподаткування Роман Жарко зазначив, що такі розслідування будуть проводитися стосовно компаній, які входять до складу мультинаціональних груп. На його думку, посилиться контроль за торгівлею цінними паперами.

Фінансові аналітики прогнозують, що під роздачу потраплять і українські банки. Якщо перевірка виявить, що банк має відношення до будь-яких корупційних схем, то до нього буде застосоване антикорупційне законодавство, в результаті чого будуть стягуватися величезні штрафи. Також зростуть ціни за послуги посередників, а клієнти будуть вимагати більшої гарантії конфіденційності.

Нагадуємо, що 3 квітня стався витік конфіденційної інформації. Її джерелом являється панамський реєстратор офшорів. Це 11,5 мільйонів файлів, в яких згадуються відомі світові лідери та чиновники різних рівнів. Значна частина документів присвячена Росії. В них міститься інформація про те, що російські чиновники, які є близькими людьми Путіна відмили понад два мільярда доларів. Згадується й чинний президент України Петро Порошенко.

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/business/v-ukraine-gryadut-proverki-biznesa-iz-za-panamskih-dokumen

Інші новини розділу